Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trabzonspor zes duels zonder fans in thuiswedstrijden na rellen

Trabzonspor zes duels zonder fans in thuiswedstrijden na rellen

ANKARA (ANP/RTR) - Trabzonspor mag de eerstvolgende zes thuiswedstrijden in de Turkse voetbalcompetitie geen toeschouwers toelaten. De Turkse voetbalbond TTF heeft dit besloten na grootscheepse rellen na afloop van de topper tussen Trabzonspor en Fenerbahçe (2-3). Fans van de thuisclub bestormden het veld om spelers van 'Fener' aan te vallen. Enkelen van hen verdedigden zich door te schoppen en te slaan.

Fenerbahçe overwoog zelfs zich terug te trekken uit de Super Lig, maar besloot dinsdag na een extra congres dit plan niet door te zetten. Een dag later volgde de strafmaatregel van de Turkse voetbalbond, inclusief een boete van een kleine 90.000 euro voor de thuisploeg. Trabzonspor-coach Egemen Korkmaz mag zich bovendien een duel noch in de kleedkamer noch op de bank ophouden.

Fenerbahçe-verdediger Bright Osayi-Samuel, die vocht met een fan die hem aanviel, kreeg geen straf. Dit gold echter niet voor zijn ploeggenoten Irfan Can Egribayat en de Nederlander Jayden Oosterwolde. Beiden werden voor één duel geschorst en kregen een boete.

Meer uit Voetbal

Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

19 minuten geleden
Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

4 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

10 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

14 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

19 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

21 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

21 uur geleden