Trabzonspor zes duels zonder fans in thuiswedstrijden na rellen
ANKARA (ANP/RTR) - Trabzonspor mag de eerstvolgende zes thuiswedstrijden in de Turkse voetbalcompetitie geen toeschouwers toelaten. De Turkse voetbalbond TTF heeft dit besloten na grootscheepse rellen na afloop van de topper tussen Trabzonspor en Fenerbahçe (2-3). Fans van de thuisclub bestormden het veld om spelers van 'Fener' aan te vallen. Enkelen van hen verdedigden zich door te schoppen en te slaan.
Fenerbahçe overwoog zelfs zich terug te trekken uit de Super Lig, maar besloot dinsdag na een extra congres dit plan niet door te zetten. Een dag later volgde de strafmaatregel van de Turkse voetbalbond, inclusief een boete van een kleine 90.000 euro voor de thuisploeg. Trabzonspor-coach Egemen Korkmaz mag zich bovendien een duel noch in de kleedkamer noch op de bank ophouden.
Fenerbahçe-verdediger Bright Osayi-Samuel, die vocht met een fan die hem aanviel, kreeg geen straf. Dit gold echter niet voor zijn ploeggenoten Irfan Can Egribayat en de Nederlander Jayden Oosterwolde. Beiden werden voor één duel geschorst en kregen een boete.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
7 uur geleden