Trabzonspor zes duels zonder fans in thuiswedstrijden na rellen
ANKARA (ANP/RTR) - Trabzonspor mag de eerstvolgende zes thuiswedstrijden in de Turkse voetbalcompetitie geen toeschouwers toelaten. De Turkse voetbalbond TTF heeft dit besloten na grootscheepse rellen na afloop van de topper tussen Trabzonspor en Fenerbahçe (2-3). Fans van de thuisclub bestormden het veld om spelers van 'Fener' aan te vallen. Enkelen van hen verdedigden zich door te schoppen en te slaan.
Fenerbahçe overwoog zelfs zich terug te trekken uit de Super Lig, maar besloot dinsdag na een extra congres dit plan niet door te zetten. Een dag later volgde de strafmaatregel van de Turkse voetbalbond, inclusief een boete van een kleine 90.000 euro voor de thuisploeg. Trabzonspor-coach Egemen Korkmaz mag zich bovendien een duel noch in de kleedkamer noch op de bank ophouden.
Fenerbahçe-verdediger Bright Osayi-Samuel, die vocht met een fan die hem aanviel, kreeg geen straf. Dit gold echter niet voor zijn ploeggenoten Irfan Can Egribayat en de Nederlander Jayden Oosterwolde. Beiden werden voor één duel geschorst en kregen een boete.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
2 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
23 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
47 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
48 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden