Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tourwinnaar Vingegaard maakt na twee maanden rentree in Kroatië

Tourwinnaar Vingegaard maakt na twee maanden rentree in Kroatië

ZAGREB (ANP) - De Deense wielrenner Jonas Vingegaard maakt eind deze maand in de Ronde van Kroatië zijn rentree in het peloton, ruim twee maanden nadat hij in Parijs was gehuldigd als winnaar van de Tour de France. De 25-jarige renner van de Nederlandse ploeg Jumbo-Visma nam na de Tour lang rust, ook om bij te komen van alles wat na zijn zegetocht door Frankrijk op hem af was gekomen. Vingegaard besloot onder meer de komende WK in Australië over te slaan.

In de Ronde van Kroatië, een betrekkelijk kleine koers, keert de Deen over ruim een week terug. De organisatie van de zesdaagse etappekoers maakte de komst van Vingegaard op de website bekend. De Ronde van Kroatië begint op dinsdag 27 september in Osijek, twee dagen na de wegwedstrijd bij de WK in Australië. De rittenkoers eindigt op zondag 2 oktober in Zagreb.

Naast Vingegaard doen onder anderen de oud-Tourwinnaars Egan Bernal en Geraint Thomas, Michal Kwiatkowski, Matej Mohoric en Elia Viviani mee.

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

48 minuten geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

3 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

5 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

8 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

8 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

8 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

9 uur geleden