Tourwinnaar Bernal: stel Ronde van Frankrijk uit
BOGOTA (ANP) - Als het aan wielrenner Egan Bernal ligt, dan wordt de Ronde van Frankrijk uitgesteld. Dat zegt de laatste winnaar van de Ronde van Frankrijk in een chatsessie van de Colombiaanse wielerbond.
Bernal is gestopt met trainen omdat het onduidelijk is of de Tour wel zoals gepland op 27 juni van start kan gaan. Een van de kopmannen van Team Ineos verblijft in zijn geboorteland Colombia waar hij vanwege het coronavirus voor 13 april niet buiten mag trainen. "Ik heb Parijs - Nice als een goede voorbereiding op de Tour benut", zegt Bernal. "Daarna ben ik naar Colombia gegaan. Nu heb ik maar een rustperiode ingelast."
Organisator ASO zoekt naar mogelijkheden om de Tour toch te rijden. Zelfs de mogelijkheid van een Ronde van Frankrijk zonder publiek is een optie.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
37 minuten geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
1 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
1 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
3 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
6 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een ruime zege op Pakistan (7-3) geboekt in de Pro League. Thierry Brinkman en Guus Jansen scoorden tweemaal in het Argentijnse Santiago del Estero. Thijs van Dam, Timo Broers en Jorrit Croon troffen eveneens doel voor de ploeg van bondscoach Jeroen Delmée.
6 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook hun tweede duel in de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren versloeg voor de tweede keer Duitsland (5-1) in Santiago del Estero.
7 uur geleden