Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tourpeloton op weg naar loodzware cols

Tourpeloton op weg naar loodzware cols

LYON (ANP) - Vanuit Lyon zijn 157 renners vertrokken voor de vijftiende etappe van de Tour de France. Het belooft na een vlakke aanloop een loodzware middag te worden met twee cols van de eerste en één van de buitencategorie. Op die laatste, de Grand Colombier, is de finishstreep getrokken. De verwachting is dat de eerste renners daar tegen 17.30 uur arriveren.

Omdat na 58 kilometer in Le Bouchage gesprint gaat worden voor het puntenklassement, zal Peter Sagan zich in de beginfase laten zien. De Slowaak van Bora-hansgrohe is er alles aan gelegen verder in te lopen op de Ier Sam Bennett, de drager van de groene trui. Daarna is het de beurt aan de klimmers die met de Montée de la Selle de Fromentel in feite de Grand Colombier vanuit Artemare al een keer beklimmen. Daarna volgt de Col de la Biche waarna vanuit Culoz de slotklim over 17 kilometer begint. Publiek is op de cols niet toegestaan vanwege het gevaar op coronabesmettingen.

Primoz Roglic, de klassementsleider van Jumbo-Visma, is de man die aanvallen kan verwachten. Maar de Sloveen is goed bekend met de bergpas in de Jura. Vorige maand won hij er een etappe in de Tour de l'Ain.

Meer uit Sport

NBA-ster Williamson ontkent verkrachting

LOS ANGELES (ANP/DPA) - De Amerikaanse basketballer Zion Williamson heeft via zijn advocaten de tegen hem geuite beschuldigingen van verkrachting krachtig ontkend. Een vrouw beschuldigt de 24-jarige basketballer van New Orleans Pelicans van seksueel, fysiek, emotioneel en financieel misbruik en verkrachting tijdens een jarenlange relatie. Ze heeft een zaak aangespannen bij een rechtbank in Los Angeles, zo berichten meerdere Amerikaanse media.

51 minuten geleden
Vier nieuwkomers in selectie hockeysters voor Pro League

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeysters heeft voor de duels uit de Pro League in juni in Amstelveen vier nieuwe speelsters toegevoegd aan zijn selectie. Het gaat om Jip Dicke (SCHC), Maud van den Heuvel (SCHC), Pam van der Laan (Pinoké) en Danique van der Veerdonk (Den Bosch). Van dat viertal kwam alleen Van der Laan eerder al eens uit voor Oranje.

1 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot klaar in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn bij het Elite16-toernooi in Ostrava uitgeschakeld. Het Nederlandse duo verloor in de eerste tussenronde met duidelijke cijfers van de Tsjechen Ondrej Perusic en David Schweiner: 21-15 21-13.

17 uur geleden
Rozetruidrager Del Toro waant zich nog niet zeker van Giro-zege

CHAMPOLUC (ANP/BELGA) - Isaac Del Toro heeft de roze leiderstrui behouden in de negentiende etappe van de Giro d'Italia. De Mexicaanse klassementsleider wil zich met nog één zware bergetappe te gaan nog niet zeker wanen van de roze trui. "Ik wil niet te veel vertrouwen hebben", zei de renner van UAE Team Emirates in het flashinterview.

17 uur geleden
World Boxing voert verplichte geslachtstest in voor alle boksers

LAUSANNE (ANP/RTR/AFP) - World Boxing voert verplichte geslachtstests in voor alle boksers die aan wedstrijden meedoen. De internationale federatie zegt dit beleid te gaan voeren na de ophef rond boksers, onder wie Imane Khelif tijdens de Olympische Spelen in Parijs vorig jaar.

17 uur geleden
Turnster Visser verspeelt kans op EK-podium aan brug door val

LEIPZIG (ANP) - Turnster Naomi Visser is er bij de EK in het Duitse Leipzig niet in geslaagd een medaille te veroveren aan het onderdeel brug. Visser kwam door een val niet verder dan 12,300 punten en de achtste plek. Het goud ging naar Nina Derwael uit België (14,466).

18 uur geleden
Ploegleider zag Visma-renners plan uitvoeren, maar Yates baalt

CHAMPOLUC (ANP) - Simon Yates slaagde er in de negentiende etappe van de Giro d'Italia niet in tijd terug te pakken op klassementsleider Isaac Del Toro. Sterker nog, de Britse wielrenner van Visma - Lease a Bike verloor een halve minuut op de rozetruidrager uit Mexico en was bij Eurosport niet tevreden over de ploegtactiek. Volgens ploegleider Marc Reef ging het echter volgens plan.

18 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!