Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tour trekt na rustdag weer de bergen in

Tour trekt na rustdag weer de bergen in

LA TOUR-DU-PIN (ANP) - De deelnemers aan de Tour de France trekken na de tweede rustdag weer de bergen in. De Sloveense kopman Primoz Roglic van Jumbo-Visma heeft de gele trui om zijn schouders zitten. De zestiende etappe gaat over 164 kilometer, van La Tour-du-Pin naar Villard-de-Lans.

Na vier beklimmingen eindigt de rit op de zogeheten Côte 2000, een klimmetje van de derde categorie met een lengte van iets meer dan 2 kilometer. Vlak daarvoor hebben de renners al de Moucherotte beklommen, een klim van ruim 11 kilometer van de eerste categorie.

De etappe start om 13.20 uur. In de ochtend worden de uitslagen bekend van de coronatests die de voorbije twee dagen zijn gehouden bij bij alle renners en stafleden. Vorige week, na de eerste dag, bleken vier stafleden van vier verschillende ploegen positief. Ook de Tourbaas, Christian Prudhomme, moest voor een week in quarantaine omdat zijn test op het coronavirus een positieve uitslag opleverde. Het is de bedoeling dat Prudhomme dinsdag weer in de koersauto zit. De etappe eindigt naar verwachting rond 17.30 uur.

Meer uit Sport

Nederlandse cricketers kunnen niet stunten tegen India op WK

AHMEDABAD (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben op het WK T20 niet voor een verrassing kunnen zorgen in hun laatste groepsduel. Het uitgeschakelde Oranje ging in Ahmedabad onderuit tegen gastland India. De titelhouder maakte in de eerste inning 193 runs voor het verlies van 6 wickets. Oranje strandde na een dappere poging op 176 voor 7.

8 minuten geleden
Nederland zakt in medailleklassement terug naar zesde plaats

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement van de vierde naar de zesde plaats gezakt. Frankrijk en Zweden behaalden woensdag allebei goud en zijn TeamNL voorbijgegaan.

11 minuten geleden
Nuis tegen Ning op 1500 meter, Wennemars tegen Di Stefano

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis start donderdag in de dertiende rit van de 1500 meter op de Spelen van Milaan tegen Ning Zhongyan uit China. Joep Wennemars rijdt in de elfde rit tegen de Italiaan Daniele di Stefano. Tijmen Snel komt een rit later uit tegen Taiyo Nonomura uit Japan.

37 minuten geleden
Schaatser Snel kan eindelijk aftellen naar zijn olympisch debuut

MILAAN (ANP) - Tijmen Snel kan donderdag bij de Spelen van Milaan eindelijk zijn olympisch debuut maken. De 28-jarige schaatser moest lang wachten deze Spelen totdat de 1500 meter op het programma staat en wat hem betreft mag het wel zover zijn.

39 minuten geleden
Verstappen houdt vast aan kritiek op nieuwe regels Formule 1

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen houdt vast aan zijn kritiek op de nieuwe regels in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen hekelde die vorige week in Bahrein door ze "niet Formule 1-waardig" te noemen. Verstappen stelde woensdag tijdens een nieuwe testweek in Bahrein dat de Formule 1 niet te veel op de Formule E moet gaan lijken. "Vergroot de batterij niet, schaf die juist af en concentreer je op een mooie motor", zei hij tegen een aantal media, waaronder het AD.

2 uur geleden
Skiester Shiffrin verovert gouden medaille op de slalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Mikaela Shiffrin (30) heeft de gouden medaille op de slalom gewonnen. De Amerikaanse alpineskiester won woensdag beide runs in Cortina d'Ampezzo. Het betekende de derde olympische gouden medaille voor Shiffrin in haar loopbaan. Ze hield de Zwitserse Camille Rast en de Zweedse Anna Swenn-Larsson ruim achter zich.

3 uur geleden
Evenepoel raakt leiderstrui in UAE Tour kwijt aan Italiaan Tiberi

JEBEL MOBRAH (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel is zijn leiderstrui kwijtgeraakt in de derde etappe van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten, kortweg UAE Tour. De tweevoudig olympisch kampioen van Red Bull-Bora-hansgrohe liep op de steile slotklim naar Jebel Mobrah veel tijdverlies op. De Italiaan Antonio Tiberi was de sterkste en neemt de leiding in het algemeen klassement over.

4 uur geleden