Tottenham zonder spits Kane, Arsenal mist Luiz na harde botsing
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur-spits Harry Kane mist donderdagavond de Europa League-wedstrijd tegen het Oostenrijkse LASK Linz vanwege een blessure. Naar verwachting van trainer José Mourinho zal hij weer op tijd fit zijn voor de Londense derby tegen Arsenal aanstaande zondag. Hetzelfde geldt voor verdediger David Luiz, die namens Arsenal het duel in de Europa League met het eveneens Oostenrijkse Rapid Wien moet laten schieten. Maar ook de Braziliaan hoopt aanwezig te zijn bij de kraker in de Premier League.
"Kane heeft een goede kans om Arsenal te halen", zei Mourinho. Over de aard van diens blessure wilde de Portugees niets kwijt. "Ik wil niet liegen, ik wil niets verbergen met betrekking tot de vraag of hij gaat spelen of niet. Mijn gevoel is dat hij gaat spelen."
Bij Arsenal is David Luiz nog niet volledig hersteld van de botsing met Raúl Jiménez in de verloren thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers, afgelopen zondag. Beiden kwamen hard met de hoofden tegen elkaar. Jiménez liep een schedelbreuk op, maar de schade bij Luiz bleef beperkt tot een snee in zijn hoofd. Arsenal-trainer Mikel Arteta vertelde woensdag dat de verdediger in principe tot de selectie behoort voor het duel met Spurs "als hij comfortabel genoeg is om de bal te koppen".
In Oostenrijk heeft Tottenham aan een gelijkspel genoeg om zich te kwalificeren voor de volgende ronde in de Europa League. Het nog foutloze Arsenal is al verzekerd van de knock-outfase.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
10 uur geleden