Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham wint voor het eerst in ruim vijf jaar thuis van United

Tottenham wint voor het eerst in ruim vijf jaar thuis van United

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft voor het eerst sinds begin 2018 weer een thuiswedstrijd in de Premier League van Manchester United gewonnen. In het Tottenham Hotspur Stadium in Londen werd het 2-0.

De Senegalees Pape Sarr maakte kort na rust het eerste doelpunt. De Afrikaan, die nooit eerder scoorde in de Premier League voor de Spurs, schoot van dichtbij hard raak met links. In de 82e minuut werd de voorsprong van Tottenham verdubbeld door United-verdediger Lisandro Martínez, die de bal knullig achter zijn eigen keeper André Onana - tevens zijn voormalig ploeggenoot bij Ajax - werkte. Een voorzet vanaf de linkerflank van Ivan Perisic werd licht getoucheerd door Ben Davies en via het been van Martínez verdween de bal in het doel.

Voor trainer Erik ten Hag was het zijn eerste puntenverlies van het seizoen. United was de competitie begonnen met een 1-0-overwinning op Wolverhampton Wanderers. De Spurs speelden in de eerste speelronde met 2-2 gelijk tegen Brentford.

Penalty

United kreeg diverse goede mogelijkheden om een nederlaag af te wenden. Zo werd na een uur een kopbal van Casemiro door keeper Guglielmo Vicario net onder de lat weggetikt. In de eerste helft kreeg United geen penalty toegekend nadat een schot van Alejandro Garnacho door een hand van Tottenham Hotspur-verdediger Cristian Romero van richting was veranderd.

Bij de thuisploeg deed Micky van de Ven, deze zomer overgekomen van VfL Wolfsburg, de hele wedstrijd mee. Van de Ven was getuige van de eerste zege van de Spurs op United in competitieverband in het nieuwe stadion. Op 31 januari 2018 wonnen de Londenaren voor het laatst in de Premier League van United (2-0) en dat duel werd op Wembley gespeeld. Christian Eriksen, tegenwoordig speler van United, scoorde toen.

Meer uit Voetbal

Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

39 minuten geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

39 minuten geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

11 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

23 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden