Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham verslaat Antwerp en wint de poule

Tottenham verslaat Antwerp en wint de poule

LONDEN/RAZGRAD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ten koste van Antwerp de eindzege in poule J van de Europa League gepakt, door in Londen met 2-0 te winnen. De Engelse ploeg, met Steven Bergwijn als invaller, scoorde na rust via Carlos Vinicius en Giovani Lo Celso.

Antwerp wist vooraf dat het bij een gelijkspel de groepszege zou behalen. De bezoekers kwamen er tegen Tottenham echter niet aan te pas, terwijl de ploeg in België eind oktober nog verrassend wist te winnen van het team van trainer José Mourinho (1-0). De ploeg uit Londen besluit de groepsfase met 13 punten, eentje meer dan het eveneens geplaatste Antwerp.

LASK Linz eindigde de groepsfase van het tweede toernooi in Europa met een 3-1 zege bij het puntloze Ludogorets. Voor beide ploegen stond er niets meer op het spel. De Nederlander Elvis Manu bracht het doelpunt van de Bulgaarse ploeg op zijn naam.

Meer uit Voetbal

Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

1 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

3 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

4 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

8 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

11 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

23 uur geleden