Tottenham verslaat Antwerp en wint de poule
LONDEN/RAZGRAD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ten koste van Antwerp de eindzege in poule J van de Europa League gepakt, door in Londen met 2-0 te winnen. De Engelse ploeg, met Steven Bergwijn als invaller, scoorde na rust via Carlos Vinicius en Giovani Lo Celso.
Antwerp wist vooraf dat het bij een gelijkspel de groepszege zou behalen. De bezoekers kwamen er tegen Tottenham echter niet aan te pas, terwijl de ploeg in België eind oktober nog verrassend wist te winnen van het team van trainer José Mourinho (1-0). De ploeg uit Londen besluit de groepsfase met 13 punten, eentje meer dan het eveneens geplaatste Antwerp.
LASK Linz eindigde de groepsfase van het tweede toernooi in Europa met een 3-1 zege bij het puntloze Ludogorets. Voor beide ploegen stond er niets meer op het spel. De Nederlander Elvis Manu bracht het doelpunt van de Bulgaarse ploeg op zijn naam.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
52 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
1 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.
6 uur geleden