Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft maar winnen in Engeland. De ploeg verstevigde de koppositie in de Premier League na een 2-1-overwinning bij Crystal Palace. Het team van trainer Ange Postecoglou staat zeker een dag lang met vijf punten los.
Tottenham had vrijdagavond het betere van het spel. In de eerste helft leidde dat echter nog niet tot een goal. Die viel pas na rust. In minuut 53 kwamen de Spurs op een 1-0-voorsprong door een ongelukkige eigen goal van Palace-verdediger Joel Ward.
Daarna hield Tottenham Hotspur het initiatief in de wedstrijd. De tweede goal voor de koploper viel in de 66e minuut. Son Heung-min tikte raak na een vloeiende aanval vanaf links. De Zuid-Koreaan maakte dit seizoen al acht doelpunten en staat nu tweede achter Erling Haaland op de topscorerslijst. In blessuretijd deed Jordan Ayew met een knappe goal nog iets terug voor Crystal Palace, maar daar bleef het bij.
Het was alweer de vierde competitiezege op rij voor Tottenham. De ploeg verloor nog geen een keer dit seizoen. Wel speelde het twee keer gelijk. Zaterdag komt directe concurrent Arsenal in actie, dat nu derde staat. Zondag is het de beurt aan Manchester City. De nummer 2 van de Premier League gaat dan op bezoek bij stadsgenoot Manchester United.
Micky van de Ven speelde de hele wedstrijd voor de Spurs.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.
31 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.
31 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Shaqueel van Persie (19) hoeft geen operatie te ondergaan. Dat heeft Feyenoord na medisch onderzoek bekendgemaakt via de eigen website. De aanvaller en zoon van Feyenoord-coach Robin van Persie viel afgelopen donderdag uit in het duel in de Europa League met Real Betis in Sevilla.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - NEC heeft de opmars na de winterstop met de derde zege op rij voortgezet. Het elftal van coach Dick Schreuder won zaterdag met 3-1 bij AZ en mag zich de nummer 3 van de Eredivisie noemen. NEC heeft na twintig wedstrijden 1 punt achterstand op Feyenoord en 1 punt voorsprong op Ajax. AZ zakte naar de zesde plaats.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.
6 uur geleden