Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft maar winnen in Engeland. De ploeg verstevigde de koppositie in de Premier League na een 2-1-overwinning bij Crystal Palace. Het team van trainer Ange Postecoglou staat zeker een dag lang met vijf punten los.
Tottenham had vrijdagavond het betere van het spel. In de eerste helft leidde dat echter nog niet tot een goal. Die viel pas na rust. In minuut 53 kwamen de Spurs op een 1-0-voorsprong door een ongelukkige eigen goal van Palace-verdediger Joel Ward.
Daarna hield Tottenham Hotspur het initiatief in de wedstrijd. De tweede goal voor de koploper viel in de 66e minuut. Son Heung-min tikte raak na een vloeiende aanval vanaf links. De Zuid-Koreaan maakte dit seizoen al acht doelpunten en staat nu tweede achter Erling Haaland op de topscorerslijst. In blessuretijd deed Jordan Ayew met een knappe goal nog iets terug voor Crystal Palace, maar daar bleef het bij.
Het was alweer de vierde competitiezege op rij voor Tottenham. De ploeg verloor nog geen een keer dit seizoen. Wel speelde het twee keer gelijk. Zaterdag komt directe concurrent Arsenal in actie, dat nu derde staat. Zondag is het de beurt aan Manchester City. De nummer 2 van de Premier League gaat dan op bezoek bij stadsgenoot Manchester United.
Micky van de Ven speelde de hele wedstrijd voor de Spurs.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
18 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
21 uur geleden