Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace

Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft maar winnen in Engeland. De ploeg verstevigde de koppositie in de Premier League na een 2-1-overwinning bij Crystal Palace. Het team van trainer Ange Postecoglou staat zeker een dag lang met vijf punten los.

Tottenham had vrijdagavond het betere van het spel. In de eerste helft leidde dat echter nog niet tot een goal. Die viel pas na rust. In minuut 53 kwamen de Spurs op een 1-0-voorsprong door een ongelukkige eigen goal van Palace-verdediger Joel Ward.

Daarna hield Tottenham Hotspur het initiatief in de wedstrijd. De tweede goal voor de koploper viel in de 66e minuut. Son Heung-min tikte raak na een vloeiende aanval vanaf links. De Zuid-Koreaan maakte dit seizoen al acht doelpunten en staat nu tweede achter Erling Haaland op de topscorerslijst. In blessuretijd deed Jordan Ayew met een knappe goal nog iets terug voor Crystal Palace, maar daar bleef het bij.

Het was alweer de vierde competitiezege op rij voor Tottenham. De ploeg verloor nog geen een keer dit seizoen. Wel speelde het twee keer gelijk. Zaterdag komt directe concurrent Arsenal in actie, dat nu derde staat. Zondag is het de beurt aan Manchester City. De nummer 2 van de Premier League gaat dan op bezoek bij stadsgenoot Manchester United.

Micky van de Ven speelde de hele wedstrijd voor de Spurs.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

9 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

9 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

9 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

10 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

11 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

21 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

23 uur geleden