Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace

Tottenham steviger aan kop na nieuwe zege bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft maar winnen in Engeland. De ploeg verstevigde de koppositie in de Premier League na een 2-1-overwinning bij Crystal Palace. Het team van trainer Ange Postecoglou staat zeker een dag lang met vijf punten los.

Tottenham had vrijdagavond het betere van het spel. In de eerste helft leidde dat echter nog niet tot een goal. Die viel pas na rust. In minuut 53 kwamen de Spurs op een 1-0-voorsprong door een ongelukkige eigen goal van Palace-verdediger Joel Ward.

Daarna hield Tottenham Hotspur het initiatief in de wedstrijd. De tweede goal voor de koploper viel in de 66e minuut. Son Heung-min tikte raak na een vloeiende aanval vanaf links. De Zuid-Koreaan maakte dit seizoen al acht doelpunten en staat nu tweede achter Erling Haaland op de topscorerslijst. In blessuretijd deed Jordan Ayew met een knappe goal nog iets terug voor Crystal Palace, maar daar bleef het bij.

Het was alweer de vierde competitiezege op rij voor Tottenham. De ploeg verloor nog geen een keer dit seizoen. Wel speelde het twee keer gelijk. Zaterdag komt directe concurrent Arsenal in actie, dat nu derde staat. Zondag is het de beurt aan Manchester City. De nummer 2 van de Premier League gaat dan op bezoek bij stadsgenoot Manchester United.

Micky van de Ven speelde de hele wedstrijd voor de Spurs.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemeniƫ in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemeniƫ.

1 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

3 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

5 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

6 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

7 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

9 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden