
Tottenham na derde zege koploper in Premier League
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de leiding genomen in de Premier League. De formatie uit Londen versloeg zondag Watford met 1-0. Als enige hebben de Spurs nu de eerste drie duels in de Engelse competitie gewonnen.
Onder meer Liverpool en Chelsea verspeelden de eerste punten, door zaterdag in een onderling duel gelijk te spelen. Beide hebben nu 7 punten, net als West Ham United en Everton. De vier delen de tweede plaats. Manchester United kan zich nog bij dat rijtje voegen, als het later zondag wint van Wolverhampton Wanderers.
Son Heung-Min zette de Spurs vlak voor rust op voorsprong. De Zuid-Koreaan scoorde uit een vrije trap.
Steven Bergwijn speelde mee bij Tottenham. Hij werd na ruim een uur gewisseld door trainer Nuno. Harry Kane, van wie lang onzeker was of hij zou blijven, speelde de hele wedstrijd. Bij Watford stond niet één Engelsman in de basis.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.
16 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."
18 uur geleden