Tottenham na derde zege koploper in Premier League
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de leiding genomen in de Premier League. De formatie uit Londen versloeg zondag Watford met 1-0. Als enige hebben de Spurs nu de eerste drie duels in de Engelse competitie gewonnen.
Onder meer Liverpool en Chelsea verspeelden de eerste punten, door zaterdag in een onderling duel gelijk te spelen. Beide hebben nu 7 punten, net als West Ham United en Everton. De vier delen de tweede plaats. Manchester United kan zich nog bij dat rijtje voegen, als het later zondag wint van Wolverhampton Wanderers.
Son Heung-Min zette de Spurs vlak voor rust op voorsprong. De Zuid-Koreaan scoorde uit een vrije trap.
Steven Bergwijn speelde mee bij Tottenham. Hij werd na ruim een uur gewisseld door trainer Nuno. Harry Kane, van wie lang onzeker was of hij zou blijven, speelde de hele wedstrijd. Bij Watford stond niet één Engelsman in de basis.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
21 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
30 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
40 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
2 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
12 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
12 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
12 uur geleden