Tottenham lijdt bij Southampton zevende nederlaag
SOUTHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur heeft opnieuw puntenverlies geleden in de Premier League. Vier dagen na het gelijkspel tegen nummer laatst Norwich City verloor de ploeg van trainer José Mourinho de uitwedstrijd tegen Southampton met 1-0. Voor de Spurs was het al de zevende nederlaag van het seizoen.
Danny Ings bezorgde de thuisploeg de zege met zijn doelpunt na ruim een kwartier. Ings werd de diepte ingestuurd, kapte vervolgens Toby Alderweireld uit en schoot beheerst raak met links. Voor Ings was het al zijn dertiende doelpunt van het seizoen. Alleen Jamie Vardy van Leicester City was vaker trefzeker: zeventien keer.
Harry Kane, dit seizoen namens de Spurs goed voor elf doelpunten, werd een kwartier voor tijd gewisseld, vermoedelijk met een hamstringblessure.
Leicester City ging in de uitwedstrijd tegen Newcastle United niet in de fout. Het werd in Newcastle 0-3. Leicester verkleinde de achterstand op koploper Liverpool tot tien punten. Liverpool treedt donderdag nog aan, thuis tegen Sheffield United.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
15 uur geleden