Tottenham klopt concurrent West Ham en klimt naar vijfde plek
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in de race voor deelname aan de Champions League komend seizoen. De Londenaren versloegen directe concurrent West Ham United zondag met 3-1. Tottenham klom dankzij de zege naar de vijfde plek, met 51 punten. De achterstand op nummer 4 Arsenal is 3 punten. Manchester United is nu zesde en West Ham zevende, met respectievelijk 50 en 48 punten.
De Zuid-Koreaan Son Heung-min had met twee doelpunten een belangrijk aandeel in de overwinning van Tottenham, waar Oranje-international Steven Bergwijn in de blessuretijd van de tweede helft inviel. Het eerste doelpunt van de Spurs kwam op naam van Kurt Zouma. Said Benrahma was trefzeker voor West Ham.
Son Heung-min staat dit seizoen op dertien doelpunten in de Premier League.
De eerste vier clubs plaatsen zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
5 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden