Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd het AC Milan in de tweede wedstrijd van de achtste finales van de Champions League heel lastig te maken. In Londen eindigde de wat tegenvallende ontmoeting in 0-0.

De Italianen hadden de eerste wedstrijd met 1-0 gewonnen.

De beste kans in de eerste helft was voor Harry Kane. De spits van de Spurs zag bij zijn van richting veranderde poging doelman Mike Maignan echter ingrijpen. Verder was er van een echt offensief van de Engelsen geen sprake, hoewel ze een achterstand moesten wegwerken.

Rode kaart

Na de hervatting veranderde het spelbeeld niet veel. Er was iets meer balbezit voor Spurs, maar van veel dreiging was geen sprake. Daarvoor leek de kwaliteit aan Londense kant te ontbreken. Zo'n 20 minuten voor tijd ontsnapte de thuisclub zelfs aan een achterstand, toen doelman Fraser Forster redde bij een inzet van Olivier Giroud.

Tottenham speelde het laatste kwartier met een man minder, door een rode kaart van de Argentijn Cristian Romero. Met een kopbal was Kane desondanks in de slotfase nog wel dichtbij een treffer.

Bij de Spurs ontbrak Hugo Lloris. De Franse doelman is geblesseerd en werd vervangen door Forster. Verdediger Eric Dier was er ook niet bij. Hij was geschorst. Trainer Antonio Conte zat weer op de bank bij Tottenham Hotspur. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.

Meer uit Voetbal

Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

2 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

12 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

14 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

15 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

15 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

16 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

17 uur geleden