Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd het AC Milan in de tweede wedstrijd van de achtste finales van de Champions League heel lastig te maken. In Londen eindigde de wat tegenvallende ontmoeting in 0-0.

De Italianen hadden de eerste wedstrijd met 1-0 gewonnen.

De beste kans in de eerste helft was voor Harry Kane. De spits van de Spurs zag bij zijn van richting veranderde poging doelman Mike Maignan echter ingrijpen. Verder was er van een echt offensief van de Engelsen geen sprake, hoewel ze een achterstand moesten wegwerken.

Rode kaart

Na de hervatting veranderde het spelbeeld niet veel. Er was iets meer balbezit voor Spurs, maar van veel dreiging was geen sprake. Daarvoor leek de kwaliteit aan Londense kant te ontbreken. Zo'n 20 minuten voor tijd ontsnapte de thuisclub zelfs aan een achterstand, toen doelman Fraser Forster redde bij een inzet van Olivier Giroud.

Tottenham speelde het laatste kwartier met een man minder, door een rode kaart van de Argentijn Cristian Romero. Met een kopbal was Kane desondanks in de slotfase nog wel dichtbij een treffer.

Bij de Spurs ontbrak Hugo Lloris. De Franse doelman is geblesseerd en werd vervangen door Forster. Verdediger Eric Dier was er ook niet bij. Hij was geschorst. Trainer Antonio Conte zat weer op de bank bij Tottenham Hotspur. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

2 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

5 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

5 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

8 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

10 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

11 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

12 uur geleden