Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd het AC Milan in de tweede wedstrijd van de achtste finales van de Champions League heel lastig te maken. In Londen eindigde de wat tegenvallende ontmoeting in 0-0.
De Italianen hadden de eerste wedstrijd met 1-0 gewonnen.
De beste kans in de eerste helft was voor Harry Kane. De spits van de Spurs zag bij zijn van richting veranderde poging doelman Mike Maignan echter ingrijpen. Verder was er van een echt offensief van de Engelsen geen sprake, hoewel ze een achterstand moesten wegwerken.
Rode kaart
Na de hervatting veranderde het spelbeeld niet veel. Er was iets meer balbezit voor Spurs, maar van veel dreiging was geen sprake. Daarvoor leek de kwaliteit aan Londense kant te ontbreken. Zo'n 20 minuten voor tijd ontsnapte de thuisclub zelfs aan een achterstand, toen doelman Fraser Forster redde bij een inzet van Olivier Giroud.
Tottenham speelde het laatste kwartier met een man minder, door een rode kaart van de Argentijn Cristian Romero. Met een kopbal was Kane desondanks in de slotfase nog wel dichtbij een treffer.
Bij de Spurs ontbrak Hugo Lloris. De Franse doelman is geblesseerd en werd vervangen door Forster. Verdediger Eric Dier was er ook niet bij. Hij was geschorst. Trainer Antonio Conte zat weer op de bank bij Tottenham Hotspur. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
1 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
1 dag geleden