Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

Tottenham kan AC Milan niet in problemen brengen

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er niet in geslaagd het AC Milan in de tweede wedstrijd van de achtste finales van de Champions League heel lastig te maken. In Londen eindigde de wat tegenvallende ontmoeting in 0-0.

De Italianen hadden de eerste wedstrijd met 1-0 gewonnen.

De beste kans in de eerste helft was voor Harry Kane. De spits van de Spurs zag bij zijn van richting veranderde poging doelman Mike Maignan echter ingrijpen. Verder was er van een echt offensief van de Engelsen geen sprake, hoewel ze een achterstand moesten wegwerken.

Rode kaart

Na de hervatting veranderde het spelbeeld niet veel. Er was iets meer balbezit voor Spurs, maar van veel dreiging was geen sprake. Daarvoor leek de kwaliteit aan Londense kant te ontbreken. Zo'n 20 minuten voor tijd ontsnapte de thuisclub zelfs aan een achterstand, toen doelman Fraser Forster redde bij een inzet van Olivier Giroud.

Tottenham speelde het laatste kwartier met een man minder, door een rode kaart van de Argentijn Cristian Romero. Met een kopbal was Kane desondanks in de slotfase nog wel dichtbij een treffer.

Bij de Spurs ontbrak Hugo Lloris. De Franse doelman is geblesseerd en werd vervangen door Forster. Verdediger Eric Dier was er ook niet bij. Hij was geschorst. Trainer Antonio Conte zat weer op de bank bij Tottenham Hotspur. De Italiaan ontbrak in de afgelopen vier duels, vanwege de naweeën van een operatie aan een ontstoken galblaas.

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

9 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

9 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

11 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

11 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

11 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

11 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

11 uur geleden