Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur verspeelt punten bij hekkensluiter Southampton

Tottenham Hotspur verspeelt punten bij hekkensluiter Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd om een ticket voor de Champions League punten laten liggen bij Southampton. Het duel in het St. Mary's-stadion eindigde in 3-3. James Ward-Prowse benutte in de blessuretijd een strafschop voor de thuisclub, die onderaan staat in de Premier League.

Die penalty was veroorzaakt door Pape Sarr. De invaller bij de Spurs wilde in zijn eigen zestienmetergebied de bal wegschieten, maar raakte een tegenstander die precies op dat moment voor hem langs sprong.

Opvallend was dat voor rust maar liefst vier spelers geblesseerd uitvielen, twee bij beide clubs. Pedro Porro bracht de Spurs in de lange blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, maar in de eerste minuut na rust kwam Southampton op gelijke hoogte via Ché Adams. Via Harry Kane en Ivan Perisic liep Tottenham uit naar 1-3. Theo Walcott en Ward-Prowse bezorgden de thuisclub in de slotfase toch nog een punt.

Vierde plek

Tottenham blijft met 49 punten op de vierde plaats staan. Bij winst had de ploeg van trainer Antonio Conte de derde plaats overgenomen van Manchester United (50 punten). De Spurs hebben 2 punten meer dan Newcastle United, dat echter twee wedstrijden minder speelde. De top 4 in Engeland plaatst zich voor de Champions League.

Leeds United, met de Nederlanders Pascal Struijk en Crysencio Summerville als invallers, verliet de degradatiezone door met 4-2 te winnen bij Wolverhampton Wanderers. Summerville gaf in de extra tijd de assist bij de vierde treffer, van Rodrigo. De Wolves beëindigden de wedstrijd met negen spelers na rood voor Jonny Castro en Matheus Nunes.

Southampton staat nog steeds onderaan met 23 punten, 1 punt minder dan Bournemouth (dat met 3-0 verloor bij Aston Villa) en West Ham United. Leeds klom met 26 punten naar de veertiende plek.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

7 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

9 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

11 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

13 uur geleden