
Tottenham Hotspur verliest ook van Leicester City
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is in de titelrace in de Premier League verder achterop geraakt. De ploeg van coach José Mourinho verloor op eigen veld van concurrent Leicester City: 0-2. De treffers kwamen op naam van Jamie Vardy (strafschop) en Toby Alderweireld (eigen doel). Vardy bracht zijn competitietotaal op elf goals.
Aanvaller Steven Bergwijn bleef op de bank bij de Spurs, die uit de laatste drie competitieduels slechts 1 punt haalden. Afgelopen woensdag ging de club uit Londen ook al bij Liverpool onderuit: 2-1.
Door de derde competitienederlaag zakte Tottenham naar de vierde plek, nu met 6 punten minder dan koploper Liverpool. Leicester is de nieuwe nummer 2, op 4 punten van de lijstaanvoerder. Everton, dat zaterdag het sukkelende Arsenal met 2-1 versloeg, staat op de derde plek, met een achterstand van 5 punten op de leidende stadgenoot.
Liverpool behaalde zaterdag een klinkende zege bij Crystal Palace (0-7).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.
12 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Roos Kwakkenbos wordt een van de assistent-trainers van Arjan Veurink, de nieuwe bondscoach van de Nederlandse voetbalsters. De drievoudig international is nu nog bondscoach van Oranje onder 19.
4 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De UEFA rekent op het komende EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland op een bezoekersrecord. De Europese voetbalbond meldt dat 570.000 van de 673.000 beschikbare toegangskaarten zijn verkocht. Het recordaantal bezoekers staat op 574.875, tijdens het EK van 2022 in Engeland.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal onder 19 hebben voor het eerst de finale van het EK bereikt. De ploeg van bondscoach Peter van der Veen versloeg in de halve finale in Boekarest gastland Roemenië met 3-1. In de finale donderdag in Boekarest wacht Spanje, dat na verlenging met 6-5 won van Duitsland.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft verdedigster Daniëlle Noordermeer overgenomen van ADO Den Haag. De 26-jarige Zuid-Hollandse heeft een contract voor twee jaar getekend.
16 uur geleden