Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur start zonder Bergwijn tegen Everton

Tottenham Hotspur start zonder Bergwijn tegen Everton

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur begint om 21.00 uur zonder Steven Bergwijn aan de thuiswedstrijd tegen Everton in de Premier League. Trainer José Mourinho houdt de oud-aanvaller van PSV op de bank.

Bergwijn werd donderdag na 56 minuten gewisseld in het verloren duel met Sheffield United: 3-1. De verliezend finalist van de Champions League van het vorige seizoen staat op dit moment tiende op de ranglijst en dreigt zich niet te kwalificeren voor Europees voetbal.

Voor Mourinho is dat geen groot probleem. "Als we niet in de top 6 eindigen, zou dat niet het einde van de wereld betekenen", zei de Portugese trainer. "Het is waarschijnlijk zelfs het begin van een nieuwe wereld. Natuurlijk kunnen we niet blij zijn als we het niet halen. Maar we moeten dan wel met een optimistische blik naar volgend seizoen kijken. Ik geloof in de ontwikkeling van dit team. De selectie verandert en daarmee ook de groepsdynamiek en de motivatie."

Everton is de nummer 11 van de Premier League met een punt minder dan Tottenham Hotspur.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

34 minuten geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

2 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

3 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

4 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

20 uur geleden