
Tottenham Hotspur start zonder Bergwijn tegen Everton
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur begint om 21.00 uur zonder Steven Bergwijn aan de thuiswedstrijd tegen Everton in de Premier League. Trainer José Mourinho houdt de oud-aanvaller van PSV op de bank.
Bergwijn werd donderdag na 56 minuten gewisseld in het verloren duel met Sheffield United: 3-1. De verliezend finalist van de Champions League van het vorige seizoen staat op dit moment tiende op de ranglijst en dreigt zich niet te kwalificeren voor Europees voetbal.
Voor Mourinho is dat geen groot probleem. "Als we niet in de top 6 eindigen, zou dat niet het einde van de wereld betekenen", zei de Portugese trainer. "Het is waarschijnlijk zelfs het begin van een nieuwe wereld. Natuurlijk kunnen we niet blij zijn als we het niet halen. Maar we moeten dan wel met een optimistische blik naar volgend seizoen kijken. Ik geloof in de ontwikkeling van dit team. De selectie verandert en daarmee ook de groepsdynamiek en de motivatie."
Everton is de nummer 11 van de Premier League met een punt minder dan Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - Chelsea heeft vier dagen voor de thuiswedstrijd tegen Ajax in de Champions League een 3-0-overwinning geboekt bij Nottingham Forest. De ploeg uit Londen maakte op City Ground het verschil na rust.
48 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Getafe de beschikking over Kylian Mbappé. De aanvaller is hersteld van de enkelblessure die hij vorige week vrijdag opliep tijdens de door Frankrijk gewonnen interland tegen Azerbeidzjan (3-0).
1 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Het restant van de Belgische competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp wordt maandag om 15.00 uur zonder publiek gespeeld. Dat meldde de club uit Luik zaterdag, een dag na het gestaakte duel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.
17 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.
17 uur geledenBERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.
18 uur geleden