Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur op vierde plek na moeizame zege op Everton

Tottenham Hotspur op vierde plek na moeizame zege op Everton

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich door een 2-1-overwinning op Everton op de vierde plaats genesteld in de Premier League. De Londenaren hadden na een goede start wel hun handen vol aan de ploeg van trainer Sean Dyche. Everton verloor na vier zeges op rij voor het eerst deze maand.

De Braziliaanse aanvaller Richarlison opende al vroeg de score. Hij deed zijn voormalige werkgever pijn door een lage voorzet van Brennan Johnson bij de eerste paal binnen te werken. Na 18 minuten stond het 2-0. De Zuid-Koreaan Son Heung-min kreeg de bal na een kort genomen corner voor zijn voeten en knalde raak.

Everton leek kort na rust op 2-1 te komen, maar het doelpunt van Dominic Calvert-Lewin werd op advies van de VAR afgekeurd door een overtreding in de aanloop naar de goal. Toch kon de aansluitingstreffer niet uitblijven. Die viel pas in de slotfase door toedoen van André Gomes. De verdiende gelijkmaker bleef, ondanks de bedrijvige invaller Arnaut Danjuma, vervolgens uit.

Newcastle United ging door een doelpunt van Andros Townsend verrassend met 1-0 onderuit bij het laaggeklasseerde Luton Town. Burnley verliet de laatste plaats door met 2-0 te winnen bij Fulham. Dominic Solanke was met drie doelpunten de grote man aan de kant van Bournemouth, dat bij Nottingham Forest met 3-2 zegevierde.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

2 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

4 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

5 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

7 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

7 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

9 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

12 uur geleden