Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur op karakter langs Southampton

Tottenham Hotspur op karakter langs Southampton

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft op karakter de achtste finales bereikt in het toernooi om de FA Cup. De ploeg van coach José Mourinho versloeg op eigen veld Southampton met 3-2. Een kwartier voor tijd dreigde bij een stand van 1-2 nog uitschakeling. Dankzij late treffers van Lucas Moura en Son Heung-min (strafschop) plaatste de thuisploeg zich alsnog voor de volgende ronde. Daarin is begin maart Norwich City in Londen de tegenstander.

Steven Bergwijn was voor de replay nog niet speelgerechtigd. De ex-aanvaller van PSV stond op 25 januari tijdens het eerste duel in Southampton (1-1) nog niet onder contract bij de Spurs en mocht derhalve in het tweede duel tussen beide clubs niet in actie komen. Hij bekeek het thuisduel woensdagavond vanaf de spelersbank.

Bergwijn beleefde afgelopen zondag tegen titelhouder Manchester City (2-0) bij Tottenham een geslaagd debuut in de Premier League. Met een fraai schot brak de 22-jarige international na ruim een uur de score open. Kort daarna moest hij van het veld met krampverschijnselen.

Meer uit Voetbal

Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

1 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

3 uur geleden
Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

5 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

8 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

8 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

9 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

10 uur geleden