Tottenham Hotspur op herhaling in FA Cup
SOUTHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur is er nog niet in geslaagd de vijfde ronde van de FA Cup te bereiken. De Spurs moeten op herhaling na het 1-1-gelijkspel bij Southampton.
Tottenham leek een nipte 1-0-zege te gaan boeken, maar Sofiane Boufal zorgde vlak voor tijd voor de gelijkmaker. Son Heung-Min had de bezoekers na een klein uur met een diagonaal schot met links op voorsprong gezet.
Ook Newcastle United wacht een replay. United kwam thuis tegen Oxford United, uitkomend in League One, niet verder dan 0-0. Oxford United nam recent Liam Kelly over van Feyenoord. De Ier kwam niet aan spelen toe.
Erik Pieters was trefzeker voor Burnley, maar zijn doelpunt droeg niet bij aan een zege. Norwich City bleek met 2-1 te sterk.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
16 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
16 uur geleden