Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur op herhaling in FA Cup

Tottenham Hotspur op herhaling in FA Cup

SOUTHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur is er nog niet in geslaagd de vijfde ronde van de FA Cup te bereiken. De Spurs moeten op herhaling na het 1-1-gelijkspel bij Southampton.

Tottenham leek een nipte 1-0-zege te gaan boeken, maar Sofiane Boufal zorgde vlak voor tijd voor de gelijkmaker. Son Heung-Min had de bezoekers na een klein uur met een diagonaal schot met links op voorsprong gezet.

Ook Newcastle United wacht een replay. United kwam thuis tegen Oxford United, uitkomend in League One, niet verder dan 0-0. Oxford United nam recent Liam Kelly over van Feyenoord. De Ier kwam niet aan spelen toe.

Erik Pieters was trefzeker voor Burnley, maar zijn doelpunt droeg niet bij aan een zege. Norwich City bleek met 2-1 te sterk.

Meer uit Voetbal

Van Dijk vindt dat Oranje met zege op Malta plicht heeft gedaan

TA'QALI (ANP) - Virgil van Dijk kon zich goed voorstellen dat de kijkers naar de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Malta en Nederland (0-4) zich donderdag niet hadden vermaakt. "We hebben onze plicht gedaan", sprak de verdediger tegen de NOS. "We begonnen goed qua tempo. We moeten niet onderschatten hoe moeilijk het is verzorgd voetbal door het midden van het veld te spelen. Dan moet je er buiten omheen en dat ging daarna te langzaam."

1 uur geleden
Tsjechen en Kroaten scoren niet in WK-kwalificatie

PRAAG (ANP) - De topper in groep L van de WK-kwalificatie tussen Tsjechië en Kroatië is geëindigd in een doelpuntloos gelijkspel: 0-0. Beide landen hebben daardoor 13 punten, maar Kroatië heeft een wedstrijd minder gespeeld en een beter doelsaldo.

1 uur geleden
Gakpo leidt Oranje naar overwinning op Malta

TA'QALI (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal naar een uitzege op Malta geleid. De linksbuiten van Liverpool had met twee benutte strafschoppen en een assist een groot aandeel in de zege (0-4) in het Ta'Qali-stadion, met veel fans van Oranje.

1 uur geleden
Oranje scoort vier keer in uitduel met Malta

TA'QALI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de uitwedstrijd tegen Malta in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar vrij eenvoudig gewonnen (0-4). Cody Gakpo leverde met twee benutte strafschoppen en een assist op een treffer van Tijjani Reijnders een grote bijdrage aan de zege in het Ta'Qali-stadion. De ingevallen Memphis Depay bepaalde in de blessuretijd de eindstand.

1 uur geleden
Finland maakt na rust achterstand ongedaan en wint van Litouwen

HELSINKI (ANP) - Finland houdt zicht op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Jacob Friis keek in Helsinki tegen Litouwen bij rust tegen een achterstand aan, maar won alsnog: 2-1. Finland is zondag in Amsterdam de volgende tegenstander van het Nederlands elftal.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman evenaart Michels in Malta

TA'QALI (ANP) - Ronald Koeman leidt in Malta voor de 53e keer een interland van het Nederlands elftal. Hij komt in de ranglijst met bondscoaches met de meeste interlands voor Oranje op gelijke hoogte met Rinus Michels, die met zijn nationale ploeg Europees kampioen werd in 1988.

4 uur geleden
Oranje begint met Weghorst in de spits tegen Malta

TA'QALI (ANP) - Wout Weghorst is de spits van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Malta in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De aanvaller van Ajax krijgt in het centrum van de aanval de voorkeur boven Donyell Malen.

4 uur geleden