Tottenham Hotspur op herhaling in FA Cup
SOUTHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur is er nog niet in geslaagd de vijfde ronde van de FA Cup te bereiken. De Spurs moeten op herhaling na het 1-1-gelijkspel bij Southampton.
Tottenham leek een nipte 1-0-zege te gaan boeken, maar Sofiane Boufal zorgde vlak voor tijd voor de gelijkmaker. Son Heung-Min had de bezoekers na een klein uur met een diagonaal schot met links op voorsprong gezet.
Ook Newcastle United wacht een replay. United kwam thuis tegen Oxford United, uitkomend in League One, niet verder dan 0-0. Oxford United nam recent Liam Kelly over van Feyenoord. De Ier kwam niet aan spelen toe.
Erik Pieters was trefzeker voor Burnley, maar zijn doelpunt droeg niet bij aan een zege. Norwich City bleek met 2-1 te sterk.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.
55 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.
58 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.
4 uur geleden