Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Nuno

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Nuno

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft maandag trainer Nuno Espirito Santo ontslagen. De Portugees, meestal kortweg Nuno genoemd, was pas sinds afgelopen zomer in dienst van de Londense club. Zijn ontslag volgt na de kansloze 3-0-nederlaag, afgelopen zaterdag op eigen veld tegen Manchester United.

"Ik weet hoezeer Nuno en zijn assistenten wilden slagen en het spijt me dat we deze beslissing hebben moeten nemen", schreef directeur voetbal Fabio Paratici in een verklaring op de website van de club. "Nuno is een gentleman en zal altijd welkom zijn. We wensen hem en zijn assistenten veel succes."

Nuno was voor zijn aanstelling in Londen vier seizoenen werkzaam als coach van Wolverhampton Wanderers. Daarvoor was hij onder meer trainer bij Valencia en FC Porto. Hij volgde bij Tottenham de in april ontslagen José Mourinho op. Diens taken werden tot het einde van het afgelopen seizoen waargenomen door Ryan Mason.

Vitesse

Tottenham begon de competitie met drie overwinningen, maar leed tegen Manchester United alweer de vijfde nederlaag van het seizoen. Met een rol als invaller voor Steven Bergwijn kwam de ploeg de hele wedstrijd niet tot een schot op doel. De fans van de Spurs floten de coach uit en scandeerden leuzen. Tottenham staat achtste in de Premier League en ging anderhalve week geleden ook nog met 1-0 onderuit bij Vitesse in de Conference League. Nuno had daar een B-elftal opgesteld.

Vitesse gaat donderdag op bezoek bij de Spurs, dat volgens Sky Italia al in gesprek is met de Italiaanse coach Antonio Conte om Nuno op te volgen.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

3 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

5 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

7 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

7 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

7 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

10 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

10 uur geleden