Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Nuno

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Nuno

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft maandag trainer Nuno Espirito Santo ontslagen. De Portugees, meestal kortweg Nuno genoemd, was pas sinds afgelopen zomer in dienst van de Londense club. Zijn ontslag volgt na de kansloze 3-0-nederlaag, afgelopen zaterdag op eigen veld tegen Manchester United.

"Ik weet hoezeer Nuno en zijn assistenten wilden slagen en het spijt me dat we deze beslissing hebben moeten nemen", schreef directeur voetbal Fabio Paratici in een verklaring op de website van de club. "Nuno is een gentleman en zal altijd welkom zijn. We wensen hem en zijn assistenten veel succes."

Nuno was voor zijn aanstelling in Londen vier seizoenen werkzaam als coach van Wolverhampton Wanderers. Daarvoor was hij onder meer trainer bij Valencia en FC Porto. Hij volgde bij Tottenham de in april ontslagen José Mourinho op. Diens taken werden tot het einde van het afgelopen seizoen waargenomen door Ryan Mason.

Vitesse

Tottenham begon de competitie met drie overwinningen, maar leed tegen Manchester United alweer de vijfde nederlaag van het seizoen. Met een rol als invaller voor Steven Bergwijn kwam de ploeg de hele wedstrijd niet tot een schot op doel. De fans van de Spurs floten de coach uit en scandeerden leuzen. Tottenham staat achtste in de Premier League en ging anderhalve week geleden ook nog met 1-0 onderuit bij Vitesse in de Conference League. Nuno had daar een B-elftal opgesteld.

Vitesse gaat donderdag op bezoek bij de Spurs, dat volgens Sky Italia al in gesprek is met de Italiaanse coach Antonio Conte om Nuno op te volgen.

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt zeer ruime zege op Racing Santander

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn zesde wedstrijd in La Liga met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Hansi Flick was voor eigen publiek met 7-2 te sterk voor het gepromoveerde Racing Santander. Aanvoerder Raphinha was goed voor een hattrick.

2 uur geleden
AZ begint aan Europa League met nipte nederlaag bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - AZ heeft zijn eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Europa League nipt verloren van Sunderland. De formatie van trainer Leeroy Echteld ging in het Stadium of Light met 1-0 onderuit tegen de ploeg van de Nederlandse WK-gangers Brian Brobbey en Robin Roefs.

3 uur geleden
Ajax verlengt contract verdediger Janse tot 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract van Dies Janse verlengd met een jaar. Dat maakte de Amsterdamse club woensdag bekend. Het contract van de 20-jarige centrale verdediger loopt nu tot en met 2030.

11 uur geleden
Real Madrid verdedigt spelers die Ceuta-boodschap weigerden

MADRID (ANP) - Real Madrid steunt de spelers die dinsdagavond weigerden mee te doen aan het geven van een boodschap als steun voor de inwoners van Ceuta, de Spaanse exclave in Marokko. Dat zei een vertegenwoordiger van de voetbalclub woensdag tegen persbureau Reuters. Dinsdag droegen de spelers voorafgaand aan de wedstrijd tussen Elche en Real (2-3) een shirt met een boodschap voor de inwoners van de exclave waar eind juli meer dan 70.000 migranten via Marokko binnenkwamen. Kylian Mbappé en Vinícius Júnior maakten de boodschap onleesbaar door hun shirt op te rollen.

12 uur geleden
Bologna ontslaat trainer Tedesco na vier speelronden

BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft na vier speelronden in de Italiaanse Serie A trainer Domenico Tedesco ontslagen. De club maakte het nieuws bekend op zijn website. Een opvolger is er al: Raffaele Palladino heeft een contract getekend tot medio 2029.

14 uur geleden
Nieuwe bondscoach Klopp laat 'supersub' Undav uit Duitse selectie

BERLIJN (ANP/DPA) - De nieuwe bondscoach Jürgen Klopp van het Duitse voetbalelftal laat zeer waarschijnlijk een opvallende speler uit zijn eerste selectie. Hij zal aanvaller Deniz Undav niet oproepen voor de interlands in de Nations League tegen Nederland, Griekenland en Servië. Dat meldt de Duitse tv-zender Sky, zonder een reden te noemen.

15 uur geleden
Ajax versterkt zich met Malinese middenvelder Bissouma

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de selectie per direct versterkt met Yves Bissouma. De 30-jarige Malinese middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Tottenham Hotspur na vorig seizoen was afgelopen. Hij heeft een contract getekend dat loopt tot medio 2027, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

15 uur geleden