Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Conte

Tottenham Hotspur ontslaat trainer Conte

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft trainer Antonio Conte ontslagen. De 53-jarige Italiaan was sinds eind 2021 in dienst bij de Engelse topclub. Cristian Stellini maakt het seizoen als hoofdtrainer af bij de Spurs, met Ryan Mason als assistent.

Tottenham Hotspur staat momenteel vierde in de Premier League. "We hebben nog tien competitiewedstrijden te gaan en we moeten vechten voor een Champions League-plaats", zei voorzitter Daniel Levy. "We moeten allemaal samen optrekken. Iedereen moet nu opstaan om de hoogst mogelijke finish voor onze club en geweldige, loyale supporters te garanderen."

Conte volgde in november van 2021 Nuno Espírito Santo op. Voor zijn periode in Engeland werkte Conte onder meer voor Chelsea en de Italiaanse topclubs Internazionale en Juventus. Bovendien was hij bondscoach van Italië.

Felle kritiek

Vorig weekend zat Conte voor het laatst op de bank bij de Spurs. Zijn ploeg speelde toen met 3-3 gelijk tegen Southampton. Na afloop noemde de Italiaan zijn eigen spelers "egoïstisch". Ook had hij felle kritiek op Levy. "Tottenham Hotspur heeft al twintig jaar dezelfde eigenaar, maar nog nooit iets gewonnen. Waarom is dat?"

In de achtste finales van de Champions League werd Tottenham begin deze maand uitgeschakeld door AC Milan.

De Spurs komen op maandag 3 april weer in actie. In Liverpool is Everton de tegenstander.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

7 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

12 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden