Tottenham Hotspur ontslaat trainer Conte
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft trainer Antonio Conte ontslagen. De 53-jarige Italiaan was sinds eind 2021 in dienst bij de Engelse topclub. Cristian Stellini maakt het seizoen als hoofdtrainer af bij de Spurs, met Ryan Mason als assistent.
Tottenham Hotspur staat momenteel vierde in de Premier League. "We hebben nog tien competitiewedstrijden te gaan en we moeten vechten voor een Champions League-plaats", zei voorzitter Daniel Levy. "We moeten allemaal samen optrekken. Iedereen moet nu opstaan om de hoogst mogelijke finish voor onze club en geweldige, loyale supporters te garanderen."
Conte volgde in november van 2021 Nuno Espírito Santo op. Voor zijn periode in Engeland werkte Conte onder meer voor Chelsea en de Italiaanse topclubs Internazionale en Juventus. Bovendien was hij bondscoach van Italië.
Felle kritiek
Vorig weekend zat Conte voor het laatst op de bank bij de Spurs. Zijn ploeg speelde toen met 3-3 gelijk tegen Southampton. Na afloop noemde de Italiaan zijn eigen spelers "egoïstisch". Ook had hij felle kritiek op Levy. "Tottenham Hotspur heeft al twintig jaar dezelfde eigenaar, maar nog nooit iets gewonnen. Waarom is dat?"
In de achtste finales van de Champions League werd Tottenham begin deze maand uitgeschakeld door AC Milan.
De Spurs komen op maandag 3 april weer in actie. In Liverpool is Everton de tegenstander.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
16 uur geleden