Tottenham Hotspur langer door met international Dier
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Eric Dier langer aan zich weten te binden. De Engelse voetballer verlengde zijn contract bij de ploeg van manager José Mourinho met drie jaar, tot de zomer van 2024. De 26-jarige middenvelder speelt sinds 2014 voor de Spurs, daarvoor kwam hij uit voor Sporting Portugal.
De veertigvoudig international van Engeland (drie doelpunten) miste de laatste vier competitiewedstrijden van zijn club. Dier zat een schorsing uit, omdat hij begin maart na het verloren duel met Norwich City in de FA Cup boos de tribune op was geklommen om een supporter te kunnen aanpakken die ruzie maakte met zijn broertje.
Tottenham Hotspur, de club van Steven Bergwijn en Michel Vorm, staat in de Premier League op de zevende plaats. Die positie levert een ticket voor de Europa League op als Chelsea in de finale van de FA Cup wint van Arsenal.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Engeland begint de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Noorwegen met twee wijzigingen in het basiselftal. In vergelijking met de met 3-2 gewonnen achtste finale tegen Mexico keert John Stones terug in de ploeg. De verdediger vervangt Jarell Quansah, die voor twee wedstrijden is geschorst.
13 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA kan zich een verdere uitbreiding van het WK voetbal naar 64 landen goed voorstellen en zegt dat het idee na dit toernooi "zeker" overwogen moet worden. "De hele wereld moet kunnen dromen van het WK, niet alleen Europa en Zuid-Amerika," zei Infantino tegen de Zwitserse website Blue Sport.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord vindt Arne Slot een geschikte opvolger van Ronald Koeman als bondscoach van het Nederlands elftal. Dat zei hij op een door ESPN uitgezonden persconferentie na de met 3-1 gewonnen oefenwedstrijd tegen Club Brugge.
6 uur geledenKAAPSTAD (ANP) - De Zuid-Afrikaanse international Jayden Adams is vlak na zijn deelname aan het WK voetbal overleden op 25-jarige leeftijd. Dat meldt de nationale spelersvakbond SAFPU. De middenvelder van Mamelodi Sundowns kreeg in het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico speeltijd in de eerste drie van vier WK-duels.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in De Kuip een oefenwedstrijd gewonnen van Club Brugge. De kampioen van België kwam na rust op voorsprong, maar dankzij kopdoelpunten van Shaqueel van Persie en debutant Mika Mármol boog de ploeg van de teruggekeerde trainer Giovanni van Bronckhorst dat om. Tobias van den Elshout bepaalde de eindstand op 3-1.
8 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Harry Kane vindt dat hij en Erling Haaland lastig met elkaar te vergelijken zijn, maar de Engelse spits is wel onder de indruk van de Noorse spits. "Erling is ongelooflijk, een doelpuntenbeest", zei Kane in aanloop naar de halve finale later zaterdag (23.00 uur). "Hij is een van de allerbeste afmakers en dat bewijst ook wel het aantal doelpunten dat hij heeft gemaakt."
9 uur geledenNEW JERSEY (ANP/DPA) - Voetbalfans kunnen een stukje van het speelveld van de WK-finale van volgende week zondag in New Jersey bemachtigen. Wereldvoetbalbond FIFA verkoopt het grasveld in heel kleine delen voor 390 euro per stuk.
9 uur geleden