Tottenham Hotspur langer door met international Dier
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Eric Dier langer aan zich weten te binden. De Engelse voetballer verlengde zijn contract bij de ploeg van manager José Mourinho met drie jaar, tot de zomer van 2024. De 26-jarige middenvelder speelt sinds 2014 voor de Spurs, daarvoor kwam hij uit voor Sporting Portugal.
De veertigvoudig international van Engeland (drie doelpunten) miste de laatste vier competitiewedstrijden van zijn club. Dier zat een schorsing uit, omdat hij begin maart na het verloren duel met Norwich City in de FA Cup boos de tribune op was geklommen om een supporter te kunnen aanpakken die ruzie maakte met zijn broertje.
Tottenham Hotspur, de club van Steven Bergwijn en Michel Vorm, staat in de Premier League op de zevende plaats. Die positie levert een ticket voor de Europa League op als Chelsea in de finale van de FA Cup wint van Arsenal.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.
3 uur geledenROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
6 uur geledenVELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.
6 uur geleden