Tottenham Hotspur langer door met international Dier
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Eric Dier langer aan zich weten te binden. De Engelse voetballer verlengde zijn contract bij de ploeg van manager José Mourinho met drie jaar, tot de zomer van 2024. De 26-jarige middenvelder speelt sinds 2014 voor de Spurs, daarvoor kwam hij uit voor Sporting Portugal.
De veertigvoudig international van Engeland (drie doelpunten) miste de laatste vier competitiewedstrijden van zijn club. Dier zat een schorsing uit, omdat hij begin maart na het verloren duel met Norwich City in de FA Cup boos de tribune op was geklommen om een supporter te kunnen aanpakken die ruzie maakte met zijn broertje.
Tottenham Hotspur, de club van Steven Bergwijn en Michel Vorm, staat in de Premier League op de zevende plaats. Die positie levert een ticket voor de Europa League op als Chelsea in de finale van de FA Cup wint van Arsenal.
Meer uit Voetbal
LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Sporttribunaal (CAS) verwacht binnen enkele dagen met een uitspraak te komen in de zaak rond de Afrika Cup-finale tussen Senegal en Marokko van begin dit jaar. Het tribunaal hoorde donderdag in een zitting de argumenten van beide partijen aan.
37 minuten geledenBERN (ANP/DPA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van het Zwitserse nationale elftal, heeft een voorwaardelijke boete gekregen van 150.000 Zwitserse frank (ruim 160.000 euro) vanwege het gebruik van valse coronavaccinatiebewijzen. Er geldt een proeftijd van twee jaar.
40 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Keepster Femke Liefting is ziek geworden in aanloop naar het WK-kwalificatieduel met Hongarije van vrijdag. Regina van Eijk vervangt haar in de selectie van de voetbalsters. Volgens bondscoach Arjan Veurink is nog niet bekend of Liefting op tijd hersteld zal zijn voor de thuiswedstrijd tegen de Hongaren van dinsdag in Tilburg. Lize Kop is bij afwezigheid van Daphne van Domselaar de eerste keepster van Oranje, met Daniëlle de Jong als eerste alternatief.
41 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - De kwetsuur van Brian Brobbey is volgens zijn trainer Régis Le Bris bij het Engelse Sunderland "niet ernstig". De Oranje-international liep de afgelopen interlandperiode in de wedstrijd tegen Duitsland (1-1) een hamstringblessure op, maar wordt op korte termijn weer fit verwacht.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft Mitchel Bakker definitief aan de selectie toegevoegd. De 26-jarige verdediger heeft in Nijmegen zijn handtekening gezet onder een contract van een jaar met een optie voor nog een extra jaar, nadat hij vorige maand al op proef was meegegaan op trainingskamp.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Aleksander Čeferin wil zich toch kandidaat stellen voor een vierde termijn als voorzitter van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen komt daarmee terug op zijn eerdere besluit van twee jaar geleden om zich niet meer verkiesbaar te stellen.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft afgelopen seizoen dankzij de nodige transfers meer winst gemaakt, meldt de voetbalclub op basis van de jaarrekening. Met de verkoop van Ruben van Bommel, Jayden Addai, David Møller Wolfe en Ernest Poku kwamen tientallen miljoenen binnen, waardoor de winnaar van de KNVB-beker een winst boekte van 12 miljoen euro. Dat is 2 miljoen meer dan een jaar eerder.
5 uur geleden