Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur laat kans op vierde plek liggen

Tottenham Hotspur laat kans op vierde plek liggen

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een kans laten liggen om te klimmen naar de vierde plaats in de Premier League, een positie die aan het einde van dit seizoen een ticket voor de Champions League oplevert. De ploeg van trainer José Mourinho gaf in de slotfase een overwinning weg bij Newcastle United: 2-2.

Kort nadat Harry Kane met een schot op de paal dicht bij zijn derde treffer van de wedstrijd was geweest, schoot invaller Joe Willock aan de andere kant de gelijkmaker binnen. De Spurs staan nu op de vijfde plaats met 49 punten, 2 punten minder dan Chelsea dat een dag eerder verloor van West Bromwich Albion (2-5). Tottenham heeft evenveel punten als Liverpool en West Ham United.

Newcastle, dat vlak boven de degradatiestreep staat, nam in de 28e minuut de leiding via een treffer van de Braziliaanse spits Joelinton. Tottenham Hotspur zette binnen 6 minuten de achterstand om in een voorsprong via twee goals van Kane, die nu met negentien doelpunten de topscorer van de Premier League is. De Engelse spits voerde zijn totaal in de Engelse competitie op naar 162 goals, waarmee hij Jermain Defoe heeft geëvenaard op de achtste plek van de topschutterslijst aller tijden.

Burnley kwam in de uitwedstrijd tegen Southampton met 2-0 voor, maar ging alsnog met 3-2 onderuit nadat verdediger Erik Pieters geblesseerd van het veld was gegaan.

Meer uit Voetbal

Kuijt verslaat Liverpool in laatste duel als coach van Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi begint ook tegen Club Brugge op reservebank

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.

1 uur geleden
Coach Echteld heeft Smit terug in AZ-selectie voor duel met Juve

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.

1 uur geleden
Extra onderzoek Feyenoord naar vuurwerkschade, club doet aangifte

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.

3 uur geleden
FC Twente heeft Weidmann terug tegen Pafos in Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.

5 uur geleden
Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

7 uur geleden
AZ-speler Oufkir krijgt eerste oproep voor Marokkaans elftal

CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.

8 uur geleden