Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur laat kans op vierde plek liggen

Tottenham Hotspur laat kans op vierde plek liggen

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een kans laten liggen om te klimmen naar de vierde plaats in de Premier League, een positie die aan het einde van dit seizoen een ticket voor de Champions League oplevert. De ploeg van trainer José Mourinho gaf in de slotfase een overwinning weg bij Newcastle United: 2-2.

Kort nadat Harry Kane met een schot op de paal dicht bij zijn derde treffer van de wedstrijd was geweest, schoot invaller Joe Willock aan de andere kant de gelijkmaker binnen. De Spurs staan nu op de vijfde plaats met 49 punten, 2 punten minder dan Chelsea dat een dag eerder verloor van West Bromwich Albion (2-5). Tottenham heeft evenveel punten als Liverpool en West Ham United.

Newcastle, dat vlak boven de degradatiestreep staat, nam in de 28e minuut de leiding via een treffer van de Braziliaanse spits Joelinton. Tottenham Hotspur zette binnen 6 minuten de achterstand om in een voorsprong via twee goals van Kane, die nu met negentien doelpunten de topscorer van de Premier League is. De Engelse spits voerde zijn totaal in de Engelse competitie op naar 162 goals, waarmee hij Jermain Defoe heeft geëvenaard op de achtste plek van de topschutterslijst aller tijden.

Burnley kwam in de uitwedstrijd tegen Southampton met 2-0 voor, maar ging alsnog met 3-2 onderuit nadat verdediger Erik Pieters geblesseerd van het veld was gegaan.

Meer uit Voetbal

Engeland boekt bij Tsjechië eerste zege in Nations League

PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.

1 uur geleden
Van 't Schip verliest met Kazachstan van Slowakije

KOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.

1 uur geleden
Lamine Yamal leidt Spanje naar zege op Kroatië

SEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.

1 uur geleden
Labyad ook volgend jaar ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.

3 uur geleden
EK voor Jong Oranje verder weg na zege Jong Israël

PTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.

4 uur geleden
Voetbalsters Oranje zonder Miedema en Van Domselaar in play-offs

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.

5 uur geleden
Premier League: ManCity schuldig bevonden aan alle aanklachten

LONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.

5 uur geleden