Tottenham Hotspur laat coach Mourinho weer lachen
BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur doet in de Premier League nog volop mee in de strijd om kwalificatie voor de Champions League. De ploeg van coach José Mourinho versloeg middenmoter Aston Villa met 2-0. Voor de bezoekers uit Londen kwamen Carlos Vinícius en Harry Kane (strafschop) tot scoren. Voor Kane was het zijn zeventiende competitietreffer. Hij heeft dit seizoen ook al dertien assists op zijn naam.
De Spurs hadden nog iets goed te maken voor de pijnlijke uitschakeling donderdag door Dinamo Zagreb in de Europa League. Mourinho liet zich in Kroatië na de nederlaag van 3-0 in de verlenging kritisch uit over zijn spelers, die hij onder meer een slechte instelling verweet. Hij bood aan de fans van Tottenham zijn excuses aan voor de wanprestatie in Zagreb.
Drie dagen later waren de Spurs in Birmingham weer redelijk goed bij de les. Bij Aston Villa viel Anwar El Ghazi na een uur in. Steven Bergwijn loste kort daarna bij Tottenham de Argentijn Giovani Lo Celso af.
De Spurs staan op de zesde plek, met 3 punten minder dan nummer 4 Chelsea. Aston Villa bezet de tiende plek.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
1 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
2 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
4 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
4 uur geleden