Tottenham Hotspur laat coach Mourinho weer lachen
BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur doet in de Premier League nog volop mee in de strijd om kwalificatie voor de Champions League. De ploeg van coach José Mourinho versloeg middenmoter Aston Villa met 2-0. Voor de bezoekers uit Londen kwamen Carlos Vinícius en Harry Kane (strafschop) tot scoren. Voor Kane was het zijn zeventiende competitietreffer. Hij heeft dit seizoen ook al dertien assists op zijn naam.
De Spurs hadden nog iets goed te maken voor de pijnlijke uitschakeling donderdag door Dinamo Zagreb in de Europa League. Mourinho liet zich in Kroatië na de nederlaag van 3-0 in de verlenging kritisch uit over zijn spelers, die hij onder meer een slechte instelling verweet. Hij bood aan de fans van Tottenham zijn excuses aan voor de wanprestatie in Zagreb.
Drie dagen later waren de Spurs in Birmingham weer redelijk goed bij de les. Bij Aston Villa viel Anwar El Ghazi na een uur in. Steven Bergwijn loste kort daarna bij Tottenham de Argentijn Giovani Lo Celso af.
De Spurs staan op de zesde plek, met 3 punten minder dan nummer 4 Chelsea. Aston Villa bezet de tiende plek.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
30 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.
37 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.
3 uur geleden