Tottenham Hotspur houdt aanvaller Son aan de kant tegen AZ
LONDEN (ANP) - Heung-Min Son komt donderdagavond niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de thuiswedstrijd tegen AZ in de Europa League. "Hij is niet helemaal fit", zei trainer Ange Postecoglou op een persconferentie. "Maar we wilden hem sowieso al rust geven."
Postecoglou kan wel weer een beroep doen op Richarlison. De Braziliaanse aanvaller keert terug van een blessure. De coach liet doorschemeren dat hij het negentienjarige talent Wilson Odobert ook een kans wil geven. Postecoglou heeft zijn Nederlandse verdediger Micky van de Ven niet om informatie over AZ gevraagd. "Ik weet wel wat over het Nederlandse voetbal", zei hij. "Met Celtic heb ik ook wel eens tegen AZ gespeeld. Ze hebben een goede ploeg. AZ is een club met een goed oog voor talent."
Tottenham Hotspur is na twee duels nog zonder puntenverlies in de Europa League. AZ won van Elfsborg met 3-2 maar verloor van Club Athletic uit Bilbao met 2-0.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
9 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
15 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
21 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden