Tottenham Hotspur houdt aanvaller Son aan de kant tegen AZ
LONDEN (ANP) - Heung-Min Son komt donderdagavond niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de thuiswedstrijd tegen AZ in de Europa League. "Hij is niet helemaal fit", zei trainer Ange Postecoglou op een persconferentie. "Maar we wilden hem sowieso al rust geven."
Postecoglou kan wel weer een beroep doen op Richarlison. De Braziliaanse aanvaller keert terug van een blessure. De coach liet doorschemeren dat hij het negentienjarige talent Wilson Odobert ook een kans wil geven. Postecoglou heeft zijn Nederlandse verdediger Micky van de Ven niet om informatie over AZ gevraagd. "Ik weet wel wat over het Nederlandse voetbal", zei hij. "Met Celtic heb ik ook wel eens tegen AZ gespeeld. Ze hebben een goede ploeg. AZ is een club met een goed oog voor talent."
Tottenham Hotspur is na twee duels nog zonder puntenverlies in de Europa League. AZ won van Elfsborg met 3-2 maar verloor van Club Athletic uit Bilbao met 2-0.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
2 uur geleden