Tottenham Hotspur houdt aanvaller Son aan de kant tegen AZ
LONDEN (ANP) - Heung-Min Son komt donderdagavond niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de thuiswedstrijd tegen AZ in de Europa League. "Hij is niet helemaal fit", zei trainer Ange Postecoglou op een persconferentie. "Maar we wilden hem sowieso al rust geven."
Postecoglou kan wel weer een beroep doen op Richarlison. De Braziliaanse aanvaller keert terug van een blessure. De coach liet doorschemeren dat hij het negentienjarige talent Wilson Odobert ook een kans wil geven. Postecoglou heeft zijn Nederlandse verdediger Micky van de Ven niet om informatie over AZ gevraagd. "Ik weet wel wat over het Nederlandse voetbal", zei hij. "Met Celtic heb ik ook wel eens tegen AZ gespeeld. Ze hebben een goede ploeg. AZ is een club met een goed oog voor talent."
Tottenham Hotspur is na twee duels nog zonder puntenverlies in de Europa League. AZ won van Elfsborg met 3-2 maar verloor van Club Athletic uit Bilbao met 2-0.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
42 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.
3 uur geledenVALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
3 uur geleden