Tottenham Hotspur herstelt zich na snelle tegentreffer van Chong
LONDEN (ANP) - Son Heung-min heeft Tottenham Hotspur aan een zwaarbevochten thuiszege op Luton Town geholpen. De spits tekende in de 86e minuut voor het winnende doelpunt (2-1).
Zo deden de Spurs alsnog goede zaken in de race voor een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League, waaraan minimaal vier Engelse ploegen mogen deelnemen. Tottenham staat vijfde, met 3 punten minder dan Aston Villa dat wel een duel meer heeft gespeeld. Aston Villa won het thuisduel met Wolverhampton Wanderers (2-0). Moussa Diaby opende de score en bereidde het tweede doelpunt van Ezri Konsa voor.
De Nederlander Tahith Chong opende al in de derde minuut de score voor Luton Town. Tottenham Hotspur kwam in de 51e minuut op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Issa Kaboré. Micky van de Ven zat de hele wedstrijd op de bank bij Tottenham. De verdediger is hersteld van een hamstringblessure die hem de oefenduels van het Nederlands elftal met Schotland en Duitsland kostte.
Nieuwe wanprestatie Chelsea
Chelsea leverde een nieuwe wanprestatie in het thuisduel met Burnley (2-2). Cole Palmer maakte beide doelpunten voor de gevallen topclub, die op de elfde plaats van de Premier League staat. Burnley, de nummer voorlaatst van de ranglijst, speelde ruim een helft met een man minder. Lorenz Assignon kreeg in de veertigste minuut zijn tweede gele kaart van de wedstrijd.
Gustavo Hamer speelde met Sheffield United gelijk tegen Fulham (3-3). Hij bereidde een van de twee doelpunten van zijn ploeggenoot Ben Brereton voor. Kenny Tete mocht in de slotfase invallen bij Fulham. Justin Kluivert won met Bournemouth van Everton (2-1). Verdediger Seamus Coleman van Everton maakte onbedoeld het beslissende doelpunt. Hij passeerde in blessuretijd zijn eigen doelman. Kluivert had een basisplaats en werd in de 73e minuut gewisseld.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
8 uur geleden