Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur herstelt zich na snelle tegentreffer van Chong

Tottenham Hotspur herstelt zich na snelle tegentreffer van Chong

LONDEN (ANP) - Son Heung-min heeft Tottenham Hotspur aan een zwaarbevochten thuiszege op Luton Town geholpen. De spits tekende in de 86e minuut voor het winnende doelpunt (2-1).

Zo deden de Spurs alsnog goede zaken in de race voor een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League, waaraan minimaal vier Engelse ploegen mogen deelnemen. Tottenham staat vijfde, met 3 punten minder dan Aston Villa dat wel een duel meer heeft gespeeld. Aston Villa won het thuisduel met Wolverhampton Wanderers (2-0). Moussa Diaby opende de score en bereidde het tweede doelpunt van Ezri Konsa voor.

De Nederlander Tahith Chong opende al in de derde minuut de score voor Luton Town. Tottenham Hotspur kwam in de 51e minuut op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Issa Kaboré. Micky van de Ven zat de hele wedstrijd op de bank bij Tottenham. De verdediger is hersteld van een hamstringblessure die hem de oefenduels van het Nederlands elftal met Schotland en Duitsland kostte.

Nieuwe wanprestatie Chelsea

Chelsea leverde een nieuwe wanprestatie in het thuisduel met Burnley (2-2). Cole Palmer maakte beide doelpunten voor de gevallen topclub, die op de elfde plaats van de Premier League staat. Burnley, de nummer voorlaatst van de ranglijst, speelde ruim een helft met een man minder. Lorenz Assignon kreeg in de veertigste minuut zijn tweede gele kaart van de wedstrijd.

Gustavo Hamer speelde met Sheffield United gelijk tegen Fulham (3-3). Hij bereidde een van de twee doelpunten van zijn ploeggenoot Ben Brereton voor. Kenny Tete mocht in de slotfase invallen bij Fulham. Justin Kluivert won met Bournemouth van Everton (2-1). Verdediger Seamus Coleman van Everton maakte onbedoeld het beslissende doelpunt. Hij passeerde in blessuretijd zijn eigen doelman. Kluivert had een basisplaats en werd in de 73e minuut gewisseld.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

7 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

9 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

10 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

12 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

14 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

15 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

15 uur geleden