Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur herstelt zich na snelle tegentreffer van Chong

Tottenham Hotspur herstelt zich na snelle tegentreffer van Chong

LONDEN (ANP) - Son Heung-min heeft Tottenham Hotspur aan een zwaarbevochten thuiszege op Luton Town geholpen. De spits tekende in de 86e minuut voor het winnende doelpunt (2-1).

Zo deden de Spurs alsnog goede zaken in de race voor een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League, waaraan minimaal vier Engelse ploegen mogen deelnemen. Tottenham staat vijfde, met 3 punten minder dan Aston Villa dat wel een duel meer heeft gespeeld. Aston Villa won het thuisduel met Wolverhampton Wanderers (2-0). Moussa Diaby opende de score en bereidde het tweede doelpunt van Ezri Konsa voor.

De Nederlander Tahith Chong opende al in de derde minuut de score voor Luton Town. Tottenham Hotspur kwam in de 51e minuut op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Issa Kaboré. Micky van de Ven zat de hele wedstrijd op de bank bij Tottenham. De verdediger is hersteld van een hamstringblessure die hem de oefenduels van het Nederlands elftal met Schotland en Duitsland kostte.

Nieuwe wanprestatie Chelsea

Chelsea leverde een nieuwe wanprestatie in het thuisduel met Burnley (2-2). Cole Palmer maakte beide doelpunten voor de gevallen topclub, die op de elfde plaats van de Premier League staat. Burnley, de nummer voorlaatst van de ranglijst, speelde ruim een helft met een man minder. Lorenz Assignon kreeg in de veertigste minuut zijn tweede gele kaart van de wedstrijd.

Gustavo Hamer speelde met Sheffield United gelijk tegen Fulham (3-3). Hij bereidde een van de twee doelpunten van zijn ploeggenoot Ben Brereton voor. Kenny Tete mocht in de slotfase invallen bij Fulham. Justin Kluivert won met Bournemouth van Everton (2-1). Verdediger Seamus Coleman van Everton maakte onbedoeld het beslissende doelpunt. Hij passeerde in blessuretijd zijn eigen doelman. Kluivert had een basisplaats en werd in de 73e minuut gewisseld.

Meer uit Voetbal

Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

3 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

4 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

4 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

5 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

5 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

6 uur geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

6 uur geleden