Tottenham Hotspur en Real Madrid in gesprek over Bale
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is in gesprek met Real Madrid om Gareth Bale (31) over te nemen. Dat heeft zijn zaakwaarnemer laten weten tegenover de BBC. Volgens de BBC ligt een huurovereenkomst het meest voor de hand, maar is een definitieve overname niet uitgesloten.
"Gareth houdt nog steeds van de Spurs. We zijn aan het praten. Het is de club waar hij naartoe wil", zei zaakwaarnemer Jonathan Barnet.
Bale speelde tussen 2007 en 2013 meer dan 200 wedstrijden voor de Spurs en hij scoorde daarin 56 keer. Zeven jaar geleden verkaste hij naar Real, waar hij niet meer in de toekomstplannen voorkomt. Bij Real won hij vier keer de Champions League.
Trainer Zinédine Zidane deed na de hervatting van de Spaanse voetbalcompetitie nauwelijks meer een beroep op Bale, die nog twee jaar bij de kampioen van Spanje onder contract staat. "Er is veel gezegd. Er is een respectvolle relatie tussen de club en de speler, maar ik wil alleen maar zeggen dat hij liever niet speelde. De rest is tussen ons en hem", zei trainer Zidane vorige maand over de Welshman, voorafgaand aan het duel met Manchester City in de Champions League.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
13 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
14 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
16 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
16 uur geleden