Tottenham Hotspur en Real Madrid in gesprek over Bale
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is in gesprek met Real Madrid om Gareth Bale (31) over te nemen. Dat heeft zijn zaakwaarnemer laten weten tegenover de BBC. Volgens de BBC ligt een huurovereenkomst het meest voor de hand, maar is een definitieve overname niet uitgesloten.
"Gareth houdt nog steeds van de Spurs. We zijn aan het praten. Het is de club waar hij naartoe wil", zei zaakwaarnemer Jonathan Barnet.
Bale speelde tussen 2007 en 2013 meer dan 200 wedstrijden voor de Spurs en hij scoorde daarin 56 keer. Zeven jaar geleden verkaste hij naar Real, waar hij niet meer in de toekomstplannen voorkomt. Bij Real won hij vier keer de Champions League.
Trainer Zinédine Zidane deed na de hervatting van de Spaanse voetbalcompetitie nauwelijks meer een beroep op Bale, die nog twee jaar bij de kampioen van Spanje onder contract staat. "Er is veel gezegd. Er is een respectvolle relatie tussen de club en de speler, maar ik wil alleen maar zeggen dat hij liever niet speelde. De rest is tussen ons en hem", zei trainer Zidane vorige maand over de Welshman, voorafgaand aan het duel met Manchester City in de Champions League.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
9 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
12 uur geleden