Tottenham Hotspur en Rangers FC naar groepsfase EL
DEN HAAG (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich overtuigend geplaatst voor de groepsfase van de Europa League. De Londense ploeg versloeg in de play-offs op eigen veld Maccabi Haifa met ruime cijfers: 7-2. Bij de rust leidde de thuisclub al met 4-1.
Harry Kane, Lucas Moura, met een assist van Steven Bergwijn en Giovani Lo Celso (twee) brachten in de eerste helft de treffers van de Spurs op hun naam. Voor de bezoekers kwam de Nederlandse aanvaller Tjaronn Chery op fraaie wijze tot scoren (1-1). Na de pauze voerden Kane (twee) en invaller Dele Alli de score verder op.
Rangers, dat Willem II in de derde voorronde uitschakelde, plaatste zich ten koste van Galatasaray voor de groepsfase: 2-1. Bij de bezoekers ging aanvaller Ryan Babel in de 65e minuut naar de kant. Ploeggenoot Ryan Donk bleef op de bank.
Spits Ricky van Wolfswinkel werd met FC Basel op eigen veld door CSKA Sofia uitgeschakeld: 1-3. Ook Wout Weghorst redde het niet met VfL Wolfsburg: 2-1 bij AEK in Griekenland.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
46 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
8 uur geleden