Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham Hotspur brengt met nederlaag Europees voetbal in gevaar

Tottenham Hotspur brengt met nederlaag Europees voetbal in gevaar

LONDEN (ABP) - Tottenham Hotspur ziet door de nederlaag tegen Brentford plaatsing voor Europees voetbal in gevaar komen. De club uit Londen, waar Arnaut Danjuma debuteerde in de basis, verloor in het eigen stadion met 3-1 van Brentford.

Brentford is de Spurs door de zege tot op 1 punt genaderd. Tottenham heeft 57 punten net als Aston Villa, dat later zaterdag tegen Liverpool speelt. Brentford, dat bezig is aan het tweede seizoen in de Premier League, staat op 56 punten.

Spurs-coach Ryan Mason zag zijn ploeg in de eerste helft op 1-0 komen door een treffer van Harry Kane. Bryan Mbeumo zette Brentford na de rust op gelijke hoogte en zorgde ook voor de voorsprong. In de slotfase maakte Yoane Wissa er zelfs 1-3 van. Danjuma was toen al gewisseld bij Tottenham.

Meer uit Voetbal

Senegalese voetbalbond maakt definitieve stap naar CAS

DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.

29 minuten geleden
Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

5 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

17 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

18 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

21 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

22 uur geleden