Tottenham Hotspur brengt met nederlaag Europees voetbal in gevaar
LONDEN (ABP) - Tottenham Hotspur ziet door de nederlaag tegen Brentford plaatsing voor Europees voetbal in gevaar komen. De club uit Londen, waar Arnaut Danjuma debuteerde in de basis, verloor in het eigen stadion met 3-1 van Brentford.
Brentford is de Spurs door de zege tot op 1 punt genaderd. Tottenham heeft 57 punten net als Aston Villa, dat later zaterdag tegen Liverpool speelt. Brentford, dat bezig is aan het tweede seizoen in de Premier League, staat op 56 punten.
Spurs-coach Ryan Mason zag zijn ploeg in de eerste helft op 1-0 komen door een treffer van Harry Kane. Bryan Mbeumo zette Brentford na de rust op gelijke hoogte en zorgde ook voor de voorsprong. In de slotfase maakte Yoane Wissa er zelfs 1-3 van. Danjuma was toen al gewisseld bij Tottenham.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australiƫ. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
16 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
16 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
20 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
23 uur geleden