Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham heeft geen moeite met Ludogorets

Tottenham heeft geen moeite met Ludogorets

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de kansen om de volgende ronde van de Europa League te bereiken nog geheel in eigen hand. De formatie van coach José Mourinho won in bepaald niet de sterkste opstelling op eigen veld van Ludogorets. De koploper van de Premier League deed dat tegen de Bulgaren met 4-0.

Na iets meer dan een kwartier kwamen de Spurs op voorsprong door een doelpunt van Carlos Vinícius. Na ruim een half uur maakte de Braziliaan ook de tweede treffer. Harry Winks maakte er na de hervatting 3-0 van. Het werd 4-0 door Lucas Moura.

Steven Bergwijn ontbrak in de selectie van de Engelsen. Onder anderen de topschutters Son Heung-min en Harry Kane bleven op de bank.

In deze groep won Antwerp met 2-0 bij LASK. De Belgen delen nu de koppositie met Tottenham. Beide clubs hebben 9 punten. LASK volgt op 3 punten, het puntloze Ludogorets is uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Oud-topvoetballers keren zich tegen FIFA-voorzitter Infantino

ZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.

25 minuten geleden
KNVB houdt fans buiten protocol voor spelers, staf en officials

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.

43 minuten geleden
Gang van zaken rond nieuwe bondscoach 'niet leuk', zegt Reiziger

ZEIST (ANP) - Michael Reiziger heeft voor het eerst gereageerd op de kritiek aan zijn adres rond de procedure voor de aanstelling van de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Reiziger (53) was een van de kandidaten voor de positie, maar uiteindelijk ging de voorkeur van voetbalbond KNVB naar de Spanjaard Xavi Hernández (46).

1 uur geleden
Feyenoord gaat vuurwerkgeweld grondig onderzoeken

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is "grondig" aan het onderzoeken hoe het zondag zo "uit de hand heeft kunnen lopen" in het uitvak bij de wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord. Volgens SC Cambuur raakten zeven mensen gewond toen er vuurwerk naar tribunes met aanhangers van de thuisclub werd gegooid.

1 uur geleden
Zeven gewonden bij vuurwerkgeweld Feyenoord-aanhang in Leeuwarden

LEEUWARDEN (ANP) - Bij het vuurwerkgeweld van de aanhang van Feyenoord in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur zijn zondag niet vijf maar zeven mensen gewond geraakt. Dat meldt SC Cambuur maandag.

1 uur geleden
SC Cambuur richt zich op nazorg slachtoffers vuurwerkincident

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.

3 uur geleden
UEFA-baas Čeferin 'niet geïnteresseerd' in voorzitterschap FIFA

NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.

8 uur geleden