Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham heeft geen moeite met Ludogorets

Tottenham heeft geen moeite met Ludogorets

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de kansen om de volgende ronde van de Europa League te bereiken nog geheel in eigen hand. De formatie van coach José Mourinho won in bepaald niet de sterkste opstelling op eigen veld van Ludogorets. De koploper van de Premier League deed dat tegen de Bulgaren met 4-0.

Na iets meer dan een kwartier kwamen de Spurs op voorsprong door een doelpunt van Carlos Vinícius. Na ruim een half uur maakte de Braziliaan ook de tweede treffer. Harry Winks maakte er na de hervatting 3-0 van. Het werd 4-0 door Lucas Moura.

Steven Bergwijn ontbrak in de selectie van de Engelsen. Onder anderen de topschutters Son Heung-min en Harry Kane bleven op de bank.

In deze groep won Antwerp met 2-0 bij LASK. De Belgen delen nu de koppositie met Tottenham. Beide clubs hebben 9 punten. LASK volgt op 3 punten, het puntloze Ludogorets is uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

4 uur geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

14 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

16 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

16 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

17 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

17 uur geleden