Tottenham geeft in slotfase zege weg tegen West Ham United: 3-3
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de Premier League op eigen veld twee punten laten liggen. De Londense club moest tegen stadgenoot West Ham United genoegen met een remise: 3-3. Daardoor kwam de ploeg van trainer José Mourinho op acht punten, vooralsnog goed voor de zesde plek. Everton leidt met dertien punten.
Tottenham leek dankzij een bliksemstart snel klaar in de derby. Al na amper een kwartier leidde de thuisploeg met 3-0 dankzij treffers van Harry Kane (twee) en Son Heung-min. Daarna viel de productie bij de Spurs echter stil. West Ham kwam in de slotfase via doelpunten van Fabián Balbuena en oud-Ajacied Davinson Sánchez (eigen doel) op 3-2. De sensationele gelijkmaker viel in de vierde minuut van de extra tijd en kwam op naam van invaller Manuel Lanzini.
Bij Tottenham werd basisspeler Steven Bergwijn in de 72e minuut gewisseld. Zijn vervanger was Gareth Bale, die na zeven jaar bij Real Madrid zijn rentree maakte bij de Spurs.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.
6 minuten geledenVELSEN/ROTTERDAM (ANP) - Excelsior speelt ook volgend seizoen in de Eredivisie. De club uit Rotterdam speelde in de voorlaatste speelronde met 1-1 gelijk tegen directe concurrent FC Volendam en kan niet lager dan vijftiende eindigen.
7 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na twee seizoenen gedegradeerd uit de Eredivisie. De ploeg van coach Carl Hoefkens kan door het gelijkspel van FC Volendam en de zege van Telstar niet meer hoger dan zeventiende eindigen.
8 minuten geledenBREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.
57 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
6 uur geleden