Tottenham geeft in slotfase zege weg tegen West Ham United: 3-3
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de Premier League op eigen veld twee punten laten liggen. De Londense club moest tegen stadgenoot West Ham United genoegen met een remise: 3-3. Daardoor kwam de ploeg van trainer José Mourinho op acht punten, vooralsnog goed voor de zesde plek. Everton leidt met dertien punten.
Tottenham leek dankzij een bliksemstart snel klaar in de derby. Al na amper een kwartier leidde de thuisploeg met 3-0 dankzij treffers van Harry Kane (twee) en Son Heung-min. Daarna viel de productie bij de Spurs echter stil. West Ham kwam in de slotfase via doelpunten van Fabián Balbuena en oud-Ajacied Davinson Sánchez (eigen doel) op 3-2. De sensationele gelijkmaker viel in de vierde minuut van de extra tijd en kwam op naam van invaller Manuel Lanzini.
Bij Tottenham werd basisspeler Steven Bergwijn in de 72e minuut gewisseld. Zijn vervanger was Gareth Bale, die na zeven jaar bij Real Madrid zijn rentree maakte bij de Spurs.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
12 uur geleden