Tottenham boos na uitstel duel in Premier League met Arsenal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft weinig begrip voor de beslissing van de Premier League het voor zondag geplande duel met Arsenal niet te laten doorgaan. De tegenstander heeft niet de beschikking over voldoende spelers, waarbij het minimum vereiste dertien veldspelers en een doelman is. Volgens de Spurs echter gaat deze regel alleen op als er te weinig spelers zijn vanwege besmettingen met het coronavirus.
Dat is volgens Tottenham niet het geval. Volgens de club heeft Arsenal vooral last van blessures én het gemis van naar de Afrika Cup afgevaardigde voetballers. "Het heeft er alle schijn van dat er met twee maten wordt gemeten", aldus de Spurs in een reactie. "Wij zijn uit het toernooi om de Conference League gezet omdat we door een uitbraak niet voldoende spelers hadden. Ons verzoek om de wedstrijd tegen Leicester City uit te stellen vanwege Covid-19 werd eerder genegeerd. Wat nu gebeurt is voor ons moeilijk te begrijpen."
Van de Noor Martin Ødegaard staat bij Arsenal vast dat hij besmet is met het virus. Verder is Granit Xhaka geschorst. Cedric Soares, Bukayo Saka en Calum Chambers zijn geblesseerd. Daarnaast nemen Thomas Partey, Mohamed Elneny, Nicolas Pepe en Pierre-Emerick Aubameyang in Kameroen deel aan de Afrika Cup.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
11 uur geleden