Tottenham boos na uitstel duel in Premier League met Arsenal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft weinig begrip voor de beslissing van de Premier League het voor zondag geplande duel met Arsenal niet te laten doorgaan. De tegenstander heeft niet de beschikking over voldoende spelers, waarbij het minimum vereiste dertien veldspelers en een doelman is. Volgens de Spurs echter gaat deze regel alleen op als er te weinig spelers zijn vanwege besmettingen met het coronavirus.
Dat is volgens Tottenham niet het geval. Volgens de club heeft Arsenal vooral last van blessures én het gemis van naar de Afrika Cup afgevaardigde voetballers. "Het heeft er alle schijn van dat er met twee maten wordt gemeten", aldus de Spurs in een reactie. "Wij zijn uit het toernooi om de Conference League gezet omdat we door een uitbraak niet voldoende spelers hadden. Ons verzoek om de wedstrijd tegen Leicester City uit te stellen vanwege Covid-19 werd eerder genegeerd. Wat nu gebeurt is voor ons moeilijk te begrijpen."
Van de Noor Martin Ødegaard staat bij Arsenal vast dat hij besmet is met het virus. Verder is Granit Xhaka geschorst. Cedric Soares, Bukayo Saka en Calum Chambers zijn geblesseerd. Daarnaast nemen Thomas Partey, Mohamed Elneny, Nicolas Pepe en Pierre-Emerick Aubameyang in Kameroen deel aan de Afrika Cup.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
55 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
7 uur geleden