Tottenham boos na uitstel duel in Premier League met Arsenal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft weinig begrip voor de beslissing van de Premier League het voor zondag geplande duel met Arsenal niet te laten doorgaan. De tegenstander heeft niet de beschikking over voldoende spelers, waarbij het minimum vereiste dertien veldspelers en een doelman is. Volgens de Spurs echter gaat deze regel alleen op als er te weinig spelers zijn vanwege besmettingen met het coronavirus.
Dat is volgens Tottenham niet het geval. Volgens de club heeft Arsenal vooral last van blessures én het gemis van naar de Afrika Cup afgevaardigde voetballers. "Het heeft er alle schijn van dat er met twee maten wordt gemeten", aldus de Spurs in een reactie. "Wij zijn uit het toernooi om de Conference League gezet omdat we door een uitbraak niet voldoende spelers hadden. Ons verzoek om de wedstrijd tegen Leicester City uit te stellen vanwege Covid-19 werd eerder genegeerd. Wat nu gebeurt is voor ons moeilijk te begrijpen."
Van de Noor Martin Ødegaard staat bij Arsenal vast dat hij besmet is met het virus. Verder is Granit Xhaka geschorst. Cedric Soares, Bukayo Saka en Calum Chambers zijn geblesseerd. Daarnaast nemen Thomas Partey, Mohamed Elneny, Nicolas Pepe en Pierre-Emerick Aubameyang in Kameroen deel aan de Afrika Cup.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
18 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
20 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
23 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
1 dag geleden