Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tottenham boekt tegen Newcastle eerste zege in anderhalve maand

Tottenham boekt tegen Newcastle eerste zege in anderhalve maand

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft na anderhalve maand eindelijk weer een wedstrijd gewonnen in de Premier League. Op eigen veld hielp aanvoerder Son Heung-min de Spurs met een treffer en twee assists langs nummer 7 Newcastle United: 4-1.

De geblesseerde verdediger Micky van de Ven ontbreekt nog altijd bij Tottenham, net als zijn collega-international Sven Botman bij Newcastle. Spurs-verdediger Ben Davies voorkwam met een knappe sliding dat de Zweed Alexander Isak de bal in een leeg doel kon tikken. Newcastle was de betere ploeg in de openingsfase.

In de loop van de eerste helft werd de thuisploeg beter. Met een lage voorzet stond de Zuid-Koreaan Son in de 26e minuut aan de basis van de 1-0 van Iyenoma Udogie uit Italië. 12 minuten later zette Son rechtsback Kieran Trippier te kijk met een schaarbeweging, waarna de Braziliaan Richarlison zijn lage voorzet promoveerde tot een doelpunt.

Newcastle begon beter aan de tweede helft, maar kreeg na een uur een derde treffer tegen. Richarlison rondde af na een lange bal. Son benutte in de slotfase een strafschop, voordat de Braziliaan Joelinton de eindstand bepaalde.

Newcastle, de nummer 4 van vorig seizoen, staat teleurstellend zevende. Tottenham is de nummer 5, op 7 punten van koploper Liverpool.

Meer uit Voetbal

Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

1 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

1 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

10 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

10 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

10 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

10 uur geleden