Tottenham boekt tegen Newcastle eerste zege in anderhalve maand
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft na anderhalve maand eindelijk weer een wedstrijd gewonnen in de Premier League. Op eigen veld hielp aanvoerder Son Heung-min de Spurs met een treffer en twee assists langs nummer 7 Newcastle United: 4-1.
De geblesseerde verdediger Micky van de Ven ontbreekt nog altijd bij Tottenham, net als zijn collega-international Sven Botman bij Newcastle. Spurs-verdediger Ben Davies voorkwam met een knappe sliding dat de Zweed Alexander Isak de bal in een leeg doel kon tikken. Newcastle was de betere ploeg in de openingsfase.
In de loop van de eerste helft werd de thuisploeg beter. Met een lage voorzet stond de Zuid-Koreaan Son in de 26e minuut aan de basis van de 1-0 van Iyenoma Udogie uit Italiƫ. 12 minuten later zette Son rechtsback Kieran Trippier te kijk met een schaarbeweging, waarna de Braziliaan Richarlison zijn lage voorzet promoveerde tot een doelpunt.
Newcastle begon beter aan de tweede helft, maar kreeg na een uur een derde treffer tegen. Richarlison rondde af na een lange bal. Son benutte in de slotfase een strafschop, voordat de Braziliaan Joelinton de eindstand bepaalde.
Newcastle, de nummer 4 van vorig seizoen, staat teleurstellend zevende. Tottenham is de nummer 5, op 7 punten van koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
52 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
1 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden