Tot eind van de week geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag
UTRECHT (ANP) - Er rijden zeker tot vrijdag geen treinen tussen Den Haag HS en Schiedam-Centrum. ProRail meldt dat de werkzaamheden op het traject langer duren door een personeelstekort bij de aannemer. Ook kost het meer tijd dan verwacht om de treinbeveiliging op orde te brengen, aldus de spoorbeheerder.
Sinds 13 juli rijden er door de werkzaamheden geen treinen meer tussen Rotterdam en Den Haag. Het werk had afgelopen vrijdag klaar moeten zijn, maar ProRail stelde de einddatum al twee keer eerder bij, eerst naar maandag en vervolgens naar woensdag. Nu komen daar nog zeker enkele dagen bij, maar het kan langer duren. "De prognose van in dienst geven is onbekend", waarschuwt ProRail.
Alleen het deel van het traject tussen Rotterdam en Schiedam was op tijd klaar.
Meer uit Binnenland
PARAMARIBO (ANP) - Suriname en Nederland willen nauwer gaan samenwerken op het gebied van onderwijs. Dat zei demissionair premier Dick Schoof dinsdag in Paramaribo, waar hij aanwezig was bij de viering van vijftig jaar onafhankelijkheid.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Xander van der Wulp, hoofdredacteur van NOS Sport, laat weten dat door de bezuinigingen bij de publieke omroep sportrechten op het spel staan. Dat zei Van der Wulp aan tafel bij Pauw & de Wit.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse hoofdofficier van justitie René de Beukelaer zegt dat de kans bestaat dat het OM de naam van de verdachte van het doden van de 17-jarige Lisa nooit zal weten. "Ik reken daar bijna op", zei hij.
7 uur geledenVENLO (ANP) - De zoon van regisseur Sunny Bergman heeft dinsdag aangifte gedaan van een geweldsincident dat begin november plaatsvond tijdens een festival in Venlo. Dat heeft Bergman aan het ANP bevestigd. Haar zoon wilde al eerder aangifte doen, maar de politie kon deze pas op 25 november opnemen.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De NVJ is bang dat de bezuinigingen bij AVROTROS en BNNVARA de diversiteit en pluriformiteit van de publieke omroep gaan raken. Dat schijft de journalistenvakbond in een verklaring op de website Villamedia. Beide omroepen maakten dinsdag bekend per 2027 een flink aantal grote programma's te moeten schrappen.
9 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Presentatoren van de publieke omroep reageren teleurgesteld op de aankondiging dinsdag dat onder meer BNNVARA en AVROTROS stoppen met een paar populaire programma's.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Maritiem Museum Rotterdam toont vanaf donderdag een historisch topstuk dat aan de basis stond van de dam in de Rotte en de stad Rotterdam. Het gaat om een zogenoemde punter, een middeleeuws scheepje, dat omstreeks 1270 werd gebruikt om de dam te bouwen.
11 uur geleden