Tot 31 augustus geen voetbal met fans in Duitsland en België
BERLIJN/BRUSSEL (ANP) - In elk geval tot 31 augustus is er geen profvoetbal in Duitsland en België mogelijk met publiek. Bondskanselier Angela Merkel heeft volgens Duitse media woensdag afgesproken met de deelstaten dat tot die datum alle grote evenementen vanwege de uitbraak van het coronavirus nog verboden zijn.
Ook de wedstrijden in het profvoetbal vallen daaronder. De clubs in de Bundesliga hebben inmiddels wel grotendeels de training hervat, zij het onder strikte voorwaarden. Ze bereiden zich voor op een mogelijke hervatting van het seizoen op de kortere termijn, zonder publiek.
De gedetailleerde invulling van de maatregel wordt aan de afzonderlijke deelstaten overgelaten.
In België werd een vergelijkbare maatregel afgekondigd. Mogelijk dat daardoor ook het nieuwe seizoen begint zonder publiek. Vrijwel alle Belgische clubs voelen er weinig voor het huidige seizoen in de komende zomer nog uit te spelen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
8 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geleden