Toronto Raptors zet zegereeks voort in NBA
TORONTO (ANP) - De basketballers van Toronto Raptors zijn aan een sterke zegereeks bezig in de Amerikaanse NBA. De regerend kampioen won in eigen huis met 137-126 van Minnesota Timberwolves en dat was al de vijftiende overwinning op rij.
Pascal Siakam was topschutter bij de Canadese ploeg met 34 punten, Kyle Lowry noteerde 27 punten en 11 assists, terwijl OG Anunoby tot 25 punten en 12 rebounds kwam. De Raptors staan inmiddels stevig op de tweede plaats in de Eastern Conference.
Milwaukee Bucks is het enige team dat er beter voor staat. De koploper van de oostelijke divisie won voor de 46e keer dit seizoen door Sacramento Kings met 123-111 te verslaan.
De punten voor de Bucks kwamen vooral van Eric Bledsoe en Khris Middleton, die ieder tot een score van 28 punten kwamen. Topschutter Giannis Antetokounmpo liet het duel aan zich voorbijgaan om bij de geboorte van zijn zoon te zijn.
Meer uit Sport
ABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.
1 uur geledenMATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.
2 uur geledenROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
22 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
1 dag geleden