Toronto Raptors zet zegereeks voort in NBA
TORONTO (ANP) - De basketballers van Toronto Raptors zijn aan een sterke zegereeks bezig in de Amerikaanse NBA. De regerend kampioen won in eigen huis met 137-126 van Minnesota Timberwolves en dat was al de vijftiende overwinning op rij.
Pascal Siakam was topschutter bij de Canadese ploeg met 34 punten, Kyle Lowry noteerde 27 punten en 11 assists, terwijl OG Anunoby tot 25 punten en 12 rebounds kwam. De Raptors staan inmiddels stevig op de tweede plaats in de Eastern Conference.
Milwaukee Bucks is het enige team dat er beter voor staat. De koploper van de oostelijke divisie won voor de 46e keer dit seizoen door Sacramento Kings met 123-111 te verslaan.
De punten voor de Bucks kwamen vooral van Eric Bledsoe en Khris Middleton, die ieder tot een score van 28 punten kwamen. Topschutter Giannis Antetokounmpo liet het duel aan zich voorbijgaan om bij de geboorte van zijn zoon te zijn.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
5 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
9 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
23 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden