Torino vindt in oud-speler Nicola nieuwe trainer
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Torino heeft in Davide Nicola een nieuwe trainer gevonden. De 47-jarige Italiaan, oud-speler van de club, volgt Marco Giampaolo op. Giampaolo werd maandag ontslagen door de nummer 18 van de Serie A.
Nicola werkte de afgelopen jaren ook in eigen land; bij Crotone, Udinese en Genoa. De afgelopen jaren slaagde hij erin clubs te behoeden voor degradatie.
Als speler van Torino had Nicola in het seizoen 2005-2006 met een doelpunt in de play-off-finale een aandeel in de promotie naar de Serie A.
Torino wacht vrijdag de uitwedstrijd tegen Benevento.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
44 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
48 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
4 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
19 uur geleden