Torino tiende Italiaanse club voor trainer Giampaolo
TURIJN (ANP) - Torino heeft Marco Giampaolo als nieuwe trainer aangesteld. Het is al de tiende Italiaanse club die de 53-jarige coach onder zijn hoede krijg. Tien maanden geleden werd hij nog ontslagen bij AC Milan.
Giampaolo neemt de plek in van Moreno Longo, wiens contract na afgelopen seizoen niet is verlengd. De tweede club uit Turijn, na Juventus, eindigde als zestiende in de Serie A.
"Ik vind het geweldig dat ik mijn carrière kan hervatten bij Torino", zei Giampaolo. "Het is een glorieuze club, rijk aan geschiedenis, met een gepassioneerde aanhang. Van mijn kant is er een groot enthousiasme en een groot verlangen om opnieuw te beginnen."
Hij trainde eerder ook onder meer Sampdoria, Cagliari, Empoli, Catania, Brescia en Siena.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
11 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
18 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
54 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden