Torino ontslaat trainer Mazzarri na zware nederlagen
TURIJN (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Torino heeft na twee zware nederlagen in de Serie A trainer Walter Mazzarri ontslagen. De ploeg uit Turijn werd ruim een week geleden voor eigen publiek met 7-0 vernederd door Atalanta. De ploeg van Mazzarri vloog daarna uit het Italiaanse bekertoernooi door een nederlaag na verlenging tegen AC Milan (4-2) en verloor zondag met 4-0 bij Lecce.
De resultaten van de afgelopen tijd waren voor de clubleiding aanleiding om Mazzarri te ontslaan. De 58-jarige Italiaan werkte ruim twee jaar bij Torino. Hij had eerder onder meer Sampdoria, Internazionale en de Engelse club Watford onder zijn hoede.
Torino, dat op de twaalfde plaats staat in de Italiaanse voetbalcompetitie, stelde met Moreno Longo direct een nieuwe hoofdtrainer aan. De 43-jarige Longo werkte eerder in de jeugd van de club uit Turijn.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries en bondscoach Xavi Hernández vinden het experiment van de UEFA met een lange interlandperiode met daarin vier wedstrijden in anderhalve week tijd niet geslaagd. Dat gaven ze zaterdag allebei aan in Zeist, waar ze tijdens een persconferentie vooruitkeken naar de ontmoeting van zondag met Servië in de Nations League.
5 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández voert zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië een aantal wijzigingen door in zijn basisopstelling. Dat zei de Spanjaard zaterdagmiddag tijdens een persconferentie in Zeist.
13 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het hoofd van de Turkse scheidsrechtersorganisatie is door de rechtbank in voorlopige hechtenis genomen. Ferhat Gündoğdu zou zich schuldig hebben gemaakt aan het manipuleren van onder meer aanstellingen en benoemingen van arbiters. Zijn aanhouding houdt ook verband met het omvangrijke gokschandaal in de Turkse scheidsrechterswereld. De voetbalbond schorste een jaar geleden 149 arbiters op verdenking van illegale weddenschappen op wedstrijden.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Polen heeft Roemenië een forse nederlaag toegebracht in de Nations League. De ploeg van bondscoach Jan Urban won in Warschau met 6-0 van Roemenië. Routinier Robert Lewandowski maakte een hattrick.
15 uur geledenHELMOND (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de eerste keer dit seizoen gelijkgespeeld. De ploeg van coach Vincent Heilmann kwam uit bij Helmond Sport tot 2-2. De ploeg blijft ondanks het puntenverlies koploper van de eerste divisie en heeft de eerste periodetitel voor het grijpen.
15 uur geledenLUIK (ANP) - Het Belgische voetbalelftal heeft in Luik Turkije met 3-0 verslagen in de Nations League. Kevin De Bruyne maakte in Stade Maurice Dufrasne (Sclessin) twee doelpunten voor de ploeg van bondscoach Mark van Bommel. Romelu Lukaku nam de derde treffer voor zijn rekening.
15 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Frankrijk heeft zijn derde overwinning op rij in de Nations League misgelopen. De ploeg van de nieuwe bondscoach Zinédine Zidane speelde in het Stade de France met 1-1 gelijk tegen aartsrivaal Italië. Frankrijk won eerder van Turkije en België en leidt met 7 punten groep 1 van de A-league.
15 uur geleden