Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Torino ontslaat trainer Mazzarri na zware nederlagen

Torino ontslaat trainer Mazzarri na zware nederlagen

TURIJN (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Torino heeft na twee zware nederlagen in de Serie A trainer Walter Mazzarri ontslagen. De ploeg uit Turijn werd ruim een week geleden voor eigen publiek met 7-0 vernederd door Atalanta. De ploeg van Mazzarri vloog daarna uit het Italiaanse bekertoernooi door een nederlaag na verlenging tegen AC Milan (4-2) en verloor zondag met 4-0 bij Lecce.

De resultaten van de afgelopen tijd waren voor de clubleiding aanleiding om Mazzarri te ontslaan. De 58-jarige Italiaan werkte ruim twee jaar bij Torino. Hij had eerder onder meer Sampdoria, Internazionale en de Engelse club Watford onder zijn hoede.

Torino, dat op de twaalfde plaats staat in de Italiaanse voetbalcompetitie, stelde met Moreno Longo direct een nieuwe hoofdtrainer aan. De 43-jarige Longo werkte eerder in de jeugd van de club uit Turijn.

Meer uit Voetbal

Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach RĂºben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

2 minuten geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

23 minuten geleden
Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

4 uur geleden
Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

5 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

6 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

6 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

7 uur geleden