Torino ontslaat trainer Mazzarri na zware nederlagen
TURIJN (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Torino heeft na twee zware nederlagen in de Serie A trainer Walter Mazzarri ontslagen. De ploeg uit Turijn werd ruim een week geleden voor eigen publiek met 7-0 vernederd door Atalanta. De ploeg van Mazzarri vloog daarna uit het Italiaanse bekertoernooi door een nederlaag na verlenging tegen AC Milan (4-2) en verloor zondag met 4-0 bij Lecce.
De resultaten van de afgelopen tijd waren voor de clubleiding aanleiding om Mazzarri te ontslaan. De 58-jarige Italiaan werkte ruim twee jaar bij Torino. Hij had eerder onder meer Sampdoria, Internazionale en de Engelse club Watford onder zijn hoede.
Torino, dat op de twaalfde plaats staat in de Italiaanse voetbalcompetitie, stelde met Moreno Longo direct een nieuwe hoofdtrainer aan. De 43-jarige Longo werkte eerder in de jeugd van de club uit Turijn.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
6 uur geleden