Torino ontslaat trainer Mazzarri na zware nederlagen
TURIJN (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Torino heeft na twee zware nederlagen in de Serie A trainer Walter Mazzarri ontslagen. De ploeg uit Turijn werd ruim een week geleden voor eigen publiek met 7-0 vernederd door Atalanta. De ploeg van Mazzarri vloog daarna uit het Italiaanse bekertoernooi door een nederlaag na verlenging tegen AC Milan (4-2) en verloor zondag met 4-0 bij Lecce.
De resultaten van de afgelopen tijd waren voor de clubleiding aanleiding om Mazzarri te ontslaan. De 58-jarige Italiaan werkte ruim twee jaar bij Torino. Hij had eerder onder meer Sampdoria, Internazionale en de Engelse club Watford onder zijn hoede.
Torino, dat op de twaalfde plaats staat in de Italiaanse voetbalcompetitie, stelde met Moreno Longo direct een nieuwe hoofdtrainer aan. De 43-jarige Longo werkte eerder in de jeugd van de club uit Turijn.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
9 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
19 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
19 uur geleden