Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topvrouw KLM biedt excuses aan reizigers aan voor problemen

Topvrouw KLM biedt excuses aan reizigers aan voor problemen

AMSTELVEEN (ANP) - De kersverse topvrouw van KLM Marjan Rintel heeft haar excuses aangeboden aan reizigers die de afgelopen periode last hebben gehad van vertragingen, annuleringen, kwijtgeraakte bagage en lange wachttijden op vliegvelden. "We moeten het simpelweg beter doen", schrijft ze in een mail aan klanten van de luchtvaartmaatschappij. Rintel volgde begin deze maand Pieter Elbers op.

Rintel legt in de mail uit dat luchtvaartmaatschappijen en vliegvelden door heel Europa het moeilijk hebben om aan de snelle terugkeer van de vraag naar vliegreizen te voldoen. Eerder waren er vooral veel problemen op Schiphol dat beperkingen van het aantal vertrekkende reizigers oplegde aan de maatschappijen.

Om de service op niveau te houden voert KLM, zoals eerder al aangekondigd, minder vluchten uit en worden niet alle beschikbare stoelen op de vluchten die wel doorgaan nog verkocht. Verder probeert KLM de overstaptijd tussen vluchten groter te maken, zodat reizigers op Schiphol makkelijker hun aansluitende vlucht kunnen halen en er een grotere kans is dat de bagage ook meegaat.

Extra personeel ingezet

De bagage is de laatste weken een groot probleem op Schiphol, waar veel koffers zich ophopen. Rintel geeft aan dat KLM extra personeel heeft ingezet om te zorgen dat klanten hun verdwaalde of te laat gearriveerde koffers alsnog snel krijgen.

Rintel zegt dat KLM zijn uiterste best zal doen om het vertrouwen van getroffen reizigers terug te winnen.

Meer uit Financieel

Frankrijk verlaagt drempel voor giftige stof in babyvoeding

PARIJS (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Frankrijk verlaagt de toegestane drempel voor cereulide in babyvoeding. De stap volgt op terugroepacties in meer dan zestig landen, waaronder Nederland, van babyvoeding om de mogelijke aanwezigheid van deze giftige stof, die braken en diarree kan veroorzaken.

4 uur geleden
OnlyFans in gesprek over verkoop meerderheidsbelang, melden media

LONDEN (ANP/RTR) - OnlyFans is in gesprek met een investeringsmaatschappij over de verkoop van een meerderheidsbelang. Dit melden ingewijden aan verschillende media, waaronder The Wall Street Journal (WSJ) en persbureau Reuters. Daarbij wordt het Britse videoplatform, dat vooral bekendstaat om pornografische inhoud, gewaardeerd op zo'n 5,5 miljard dollar (ongeveer 4,6 miljard euro), inclusief schulden.

5 uur geleden
WSJ: deal Nvidia en OpenAI tot 100 miljard dollar is vastgelopen

SANTA CLARA (ANP/RTR) - De megadeal die het Amerikaanse chipbedrijf Nvidia en het bedrijf achter de populaire chatbot ChatGPT, OpenAI, in september hadden gesloten is vastgelopen. Dit zeggen ingewijden tegen zakenkrant The Wall Street Journal (WSJ). Sommige mensen binnen het chipbedrijf zouden twijfelen over het plan om tot 100 miljard dollar te investeren in OpenAI.

7 uur geleden
Bedrijvigheid Chinese industrie krimpt in januari na lichte groei

BEIJING (ANP/RTR) - De bedrijvigheid in de omvangrijke Chinese industrie is in januari weer gekrompen, na een lichte groei in december. De industrie heeft in de eerste maand van het jaar last gehad van een zwakke binnenlandse vraag.

8 uur geleden
Wall Street sluit met verlies, Apple licht hoger na cijfers

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met rode cijfers de handelsweek uitgegaan. Apple stond in de belangstelling na publicatie van cijfers. Daarnaast maakte president Donald Trump bekend dat hij Kevin Warsh voordraagt als nieuwe voorzitter van de Amerikaanse centrale bank. Warsh zou dan opvolger worden van Jerome Powell bij de Federal Reserve.

20 uur geleden
KLM ziet in regeerakkoord 'erkenning' belang luchtvaart

AMSTELVEEN (ANP) - Luchtvaartmaatschappij KLM zegt in het regeerakkoord van D66, CDA en VVD "erkenning" te zien voor het belang van de luchtvaart en de hubfunctie van Schiphol voor de Nederlandse economie.

22 uur geleden
Prijzen van goud en zilver hard omlaag na enorme opmars

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De prijzen van goud en zilver gingen vrijdag hard omlaag, waarmee even een einde kwam aan de enorme opmars sinds begin vorig jaar. De prijs van een troy ounce goud (31,1 gram) zakte in New York met 10 procent en een troy ounce zilver werd 30 procent goedkoper.

22 uur geleden