Topscorer van Telstar stapt over naar Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam haalt Reda Kharchouch naar de eredivisie. De 24-jarige spits, die een jaar geleden nog bij de amateurs speelde, was afgelopen seizoen de topscorer van Telstar met 20 doelpunten in 28 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie. Kharchouch ondertekende een contract voor twee jaar op Het Kasteel, met een optie op nog een jaar.
"Reda is een jongen die al snel onze aandacht trok", zegt technisch directeur Henk van Stee van Sparta. "Zijn scorend vermogen viel op, maar het is ook een jongen met een goede mentaliteit. Hij kwam van de amateurs naar Telstar en paste zich vrijwel meteen aan dit niveau aan. Wij geloven dat hij ook de stap naar de eredivisie kan maken. In de winterstop hebben we al geprobeerd hem te contracteren, maar toen kwamen we niet tot een akkoord met Telstar. We zijn heel blij dat het nu wel gelukt is."
Kharchouch maakte in het seizoen 2018-2019 in de tweede divisie zestien doelpunten voor OFC. Sparta versterkte zich eerder al met Lennart Thy, Danzell Gravenberch en Michaël Heylen.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
6 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
13 uur geleden