Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topscorer van Telstar stapt over naar Sparta

Topscorer van Telstar stapt over naar Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam haalt Reda Kharchouch naar de eredivisie. De 24-jarige spits, die een jaar geleden nog bij de amateurs speelde, was afgelopen seizoen de topscorer van Telstar met 20 doelpunten in 28 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie. Kharchouch ondertekende een contract voor twee jaar op Het Kasteel, met een optie op nog een jaar.

"Reda is een jongen die al snel onze aandacht trok", zegt technisch directeur Henk van Stee van Sparta. "Zijn scorend vermogen viel op, maar het is ook een jongen met een goede mentaliteit. Hij kwam van de amateurs naar Telstar en paste zich vrijwel meteen aan dit niveau aan. Wij geloven dat hij ook de stap naar de eredivisie kan maken. In de winterstop hebben we al geprobeerd hem te contracteren, maar toen kwamen we niet tot een akkoord met Telstar. We zijn heel blij dat het nu wel gelukt is."

Kharchouch maakte in het seizoen 2018-2019 in de tweede divisie zestien doelpunten voor OFC. Sparta versterkte zich eerder al met Lennart Thy, Danzell Gravenberch en Michaël Heylen.

Meer uit Voetbal

Coach Arteta laakt 'verdedigingsfouten' van Arsenal

SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.

1 uur geleden
Messi scoort bij opening gloednieuw stadion Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.

2 uur geleden
Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

11 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

11 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

11 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

12 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

12 uur geleden