Topscorer Schick verlengt contract bij Bayer Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - De Tsjechische voetballer Patrik Schick heeft zijn contract bij Bayern Leverkusen met twee jaar verlengd. De 26-jarige aanvaller, die dit seizoen in 27 competitiewedstrijden 24 doelpunten maakte in de Bundesliga, ligt nu tot de zomer van 2027 vast bij de Duitse club.
Vooral dankzij de doelpunten van Schick eindigde Leverkusen op de derde plaats, goed voor een ticket voor de Champions League. Alleen Robert Lewandowski scoorde dit seizoen vaker in de Bundesliga. De Poolse spits van kampioen Bayern München maakte maar liefst 35 doelpunten.
"Bij Leverkusen is veel mogelijk, daarom heb ik mijn contract verlengd", zei de ploeggenoot van de Nederlanders Mitchel Bakker, Daley Sinkgraven, Timothy Fosu-Mensah en Jeremie Frimpong. Leverkusen nam Schick twee jaar geleden over van AS Roma. Hij speelde eerder voor onder meer Sampdoria en RB Leipzig.
Op het EK van vorig jaar maakte de Tsjech vijf doelpunten, waarmee hij samen met Cristiano Ronaldo topscorer van het toernooi werd. Schick scoorde in de groepsfase tegen Schotland met een schot van net over de middenlijn. Die treffer werd gekozen tot mooiste doelpunt van het EK. Schick was ook trefzeker in het met 2-0 gewonnen duel met het Nederlands elftal in de achtste finales en in de kwartfinales tegen Denemarken, waar Tsjechië met 2-1 van verloor.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
16 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
16 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
18 uur geleden