Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topscorer Schick verlengt contract bij Bayer Leverkusen

Topscorer Schick verlengt contract bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - De Tsjechische voetballer Patrik Schick heeft zijn contract bij Bayern Leverkusen met twee jaar verlengd. De 26-jarige aanvaller, die dit seizoen in 27 competitiewedstrijden 24 doelpunten maakte in de Bundesliga, ligt nu tot de zomer van 2027 vast bij de Duitse club.

Vooral dankzij de doelpunten van Schick eindigde Leverkusen op de derde plaats, goed voor een ticket voor de Champions League. Alleen Robert Lewandowski scoorde dit seizoen vaker in de Bundesliga. De Poolse spits van kampioen Bayern München maakte maar liefst 35 doelpunten.

"Bij Leverkusen is veel mogelijk, daarom heb ik mijn contract verlengd", zei de ploeggenoot van de Nederlanders Mitchel Bakker, Daley Sinkgraven, Timothy Fosu-Mensah en Jeremie Frimpong. Leverkusen nam Schick twee jaar geleden over van AS Roma. Hij speelde eerder voor onder meer Sampdoria en RB Leipzig.

Op het EK van vorig jaar maakte de Tsjech vijf doelpunten, waarmee hij samen met Cristiano Ronaldo topscorer van het toernooi werd. Schick scoorde in de groepsfase tegen Schotland met een schot van net over de middenlijn. Die treffer werd gekozen tot mooiste doelpunt van het EK. Schick was ook trefzeker in het met 2-0 gewonnen duel met het Nederlands elftal in de achtste finales en in de kwartfinales tegen Denemarken, waar Tsjechië met 2-1 van verloor.

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

29 minuten geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

51 minuten geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

53 minuten geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

56 minuten geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

58 minuten geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

1 uur geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

2 uur geleden