Topscorer Haaland keert na bijna twee maanden terug bij City
MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland is hersteld van een voetblessure en keert terug in de selectie van Manchester City. Dat vertelde trainer Pep Guardiola op een persconferentie voor het competitieduel van woensdag met Burnley. "Hij is weer fit. Gelukkig, want hij is een belangrijke speler voor ons", zei de Spaanse coach.
Haaland stond vanaf 6 december aan de kant met een voetblessure. De Noorse spits maakte dit seizoen negentien doelpunten in 22 duels in verschillende competities voor City. In de Premier League trof hij vooralsnog veertien keer doel. Manchester City staat tweede in de Premier League, met 5 punten minder dan Liverpool dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Trainer Guardiola werd tijdens de persconferentie ook nog gevraagd naar zijn toekomstplannen. De coach vertelde dat hij nog geen behoefte heeft aan rust, zoals zijn collega Jürgen Klopp van Liverpool. "Ik heb hier alles wat een trainer zich kan wensen", zei hij. "De club heeft mij altijd gesteund. Er komt een dag dat ik hier vertrek, maar daar denk ik nu niet aan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden