Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo

Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Georgios Giakoumakis wil VVV-Venlo nog deze maand verlaten. "Ik hoop voor het belang van deze club en voor mijn eigen belang dat ik hier na 1 september niet meer ben", vertelt hij op de website van zijn club uit Limburg.

De 26-jarige Giakoumakis werd het afgelopen seizoen met 26 competitietreffers topscorer van de Eredivisie. Toch degradeerde VVV naar de Keuken Kampioen Divisie. De aanvaller staat in de belangstelling van Werder Bremen, maar er zijn meer clubs in hem geïnteresseerd. Giakoumakis wil voor het einde van de transfermarkt een keuze maken.

"Ik weet niet waar mijn toekomst ligt", vertelt de spits. "Er staat nu iets meer druk op. Ik heb een aantal aanbiedingen gehad en moet er nog over nadenken. Ik zal een beslissing moeten nemen en denk dat dit spoedig zal gaan gebeuren. We gaan richting het einde van de transferperiode." De transfermarkt sluit op 1 september.

VVV-Venlo is het seizoen begonnen met een gelijkspel tegen NAC Breda (2-2) en een nederlaag tegen TOP Oss (2-1).

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

1 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

2 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

3 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

3 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

3 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden