Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo
VENLO (ANP) - Georgios Giakoumakis wil VVV-Venlo nog deze maand verlaten. "Ik hoop voor het belang van deze club en voor mijn eigen belang dat ik hier na 1 september niet meer ben", vertelt hij op de website van zijn club uit Limburg.
De 26-jarige Giakoumakis werd het afgelopen seizoen met 26 competitietreffers topscorer van de Eredivisie. Toch degradeerde VVV naar de Keuken Kampioen Divisie. De aanvaller staat in de belangstelling van Werder Bremen, maar er zijn meer clubs in hem geïnteresseerd. Giakoumakis wil voor het einde van de transfermarkt een keuze maken.
"Ik weet niet waar mijn toekomst ligt", vertelt de spits. "Er staat nu iets meer druk op. Ik heb een aantal aanbiedingen gehad en moet er nog over nadenken. Ik zal een beslissing moeten nemen en denk dat dit spoedig zal gaan gebeuren. We gaan richting het einde van de transferperiode." De transfermarkt sluit op 1 september.
VVV-Venlo is het seizoen begonnen met een gelijkspel tegen NAC Breda (2-2) en een nederlaag tegen TOP Oss (2-1).
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
13 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
1 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geleden