Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo
VENLO (ANP) - Georgios Giakoumakis wil VVV-Venlo nog deze maand verlaten. "Ik hoop voor het belang van deze club en voor mijn eigen belang dat ik hier na 1 september niet meer ben", vertelt hij op de website van zijn club uit Limburg.
De 26-jarige Giakoumakis werd het afgelopen seizoen met 26 competitietreffers topscorer van de Eredivisie. Toch degradeerde VVV naar de Keuken Kampioen Divisie. De aanvaller staat in de belangstelling van Werder Bremen, maar er zijn meer clubs in hem geïnteresseerd. Giakoumakis wil voor het einde van de transfermarkt een keuze maken.
"Ik weet niet waar mijn toekomst ligt", vertelt de spits. "Er staat nu iets meer druk op. Ik heb een aantal aanbiedingen gehad en moet er nog over nadenken. Ik zal een beslissing moeten nemen en denk dat dit spoedig zal gaan gebeuren. We gaan richting het einde van de transferperiode." De transfermarkt sluit op 1 september.
VVV-Venlo is het seizoen begonnen met een gelijkspel tegen NAC Breda (2-2) en een nederlaag tegen TOP Oss (2-1).
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden