Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo

Topscorer Giakoumakis zet nog altijd in op vertrek bij VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Georgios Giakoumakis wil VVV-Venlo nog deze maand verlaten. "Ik hoop voor het belang van deze club en voor mijn eigen belang dat ik hier na 1 september niet meer ben", vertelt hij op de website van zijn club uit Limburg.

De 26-jarige Giakoumakis werd het afgelopen seizoen met 26 competitietreffers topscorer van de Eredivisie. Toch degradeerde VVV naar de Keuken Kampioen Divisie. De aanvaller staat in de belangstelling van Werder Bremen, maar er zijn meer clubs in hem geïnteresseerd. Giakoumakis wil voor het einde van de transfermarkt een keuze maken.

"Ik weet niet waar mijn toekomst ligt", vertelt de spits. "Er staat nu iets meer druk op. Ik heb een aantal aanbiedingen gehad en moet er nog over nadenken. Ik zal een beslissing moeten nemen en denk dat dit spoedig zal gaan gebeuren. We gaan richting het einde van de transferperiode." De transfermarkt sluit op 1 september.

VVV-Venlo is het seizoen begonnen met een gelijkspel tegen NAC Breda (2-2) en een nederlaag tegen TOP Oss (2-1).

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

3 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

3 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

6 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

8 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

10 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

12 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

14 uur geleden