Topscorer Dessers tekent voor vier jaar bij KRC Genk
ALMELO/GENK (ANP) - Heracles Almelo en KRC Genk hebben een akkoord bereikt over de transfer van Cyriel Dessers naar de Belgische club. De 25-jarige aanvaller ondertekent bij KRC Genk een contract voor vier seizoenen. Vorig jaar zomer nam Heracles Almelo hem over van FC Utrecht.
Naar verluidt ontvangt Heracles ongeveer 4 miljoen euro voor de trefzekere aanvaller, die in het afgelopen seizoen met vijftien competitietreffers op de gedeelde eerste plaats eindigde in het topscorersklassement. Steven Berghuis (Feyenoord) kwam in de eredivisie eveneens vijftien keer tot scoren.
Dessers, die een Belgische vader en een Nigeriaanse moeder heeft, kwam in Nederland eerder uit voor NAC Breda. In België stond Dessers onder contract bij OH Leuven en Sporting Lokeren. Hij werd in maart van dit jaar voor de eerste keer opgeroepen voor de selectie van Nigeria.
Technisch directeur Tim Gilissen van Heracles gunt Dessers zijn transfer van harte. "Cyriel is dit seizoen de absolute blikvanger geweest en is een zeer belangrijke waarde geweest voor het team. Wij vinden dat, op basis van zijn spel, zijn goals, zijn assists en bovenal zijn persoonlijkheid, Cyriel het heeft verdiend om nu de volgende stap te maken in zijn carrière."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
3 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
21 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
1 dag geleden