Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topscorer aller tijden Giroud neemt afscheid van Franse ploeg

Topscorer aller tijden Giroud neemt afscheid van Franse ploeg

PARIJS (ANP/AFP) - Olivier Giroud heeft definitief afscheid genomen van het Franse voetbalelftal. "Mijn grootste trots en mijn mooiste herinnering", schreef de topscorer aller tijden over de nationale ploeg op zijn Instagramaccount.

"Het gevreesde moment is aangebroken, dat van het afscheid nemen van de Franse ploeg", schreef de 37-jarige Giroud, die in mei al had aangekondigd dat hij zou stoppen als international na het EK in Duitsland.

De aanvaller maakte in 2011 zijn debuut voor Frankrijk. "We werden een onafscheidelijke groep vrienden onder het toeziend oog van één man, de coach Didier Deschamps, die ik bedank voor zijn vertrouwen. Ondanks onze ups en downs heeft hij ervoor gezorgd dat ik de topscorer van Frankrijk werd met 57 treffers in 143 wedstrijden."

Los Angeles FC

Giroud won met Frankrijk het WK in 2018 en werd vier jaar later tweede. Op het EK in 2016 moest de ploeg ook genoegen nemen met de tweede plaats. Op het afgelopen EK werd Frankrijk in de halve finale uitgeschakeld door de later winnaar Spanje (2-1).

Giroud speelt het komende seizoen voor Los Angeles FC, nadat hij de laatste drie jaar voor AC Milan uitkwam. Eerder speelde hij onder meer voor Arsenal en Chelsea.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

3 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

4 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

4 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

5 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

5 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

5 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

5 uur geleden