Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topschutter Werner vertrekt met record bij Leipzig

Topschutter Werner vertrekt met record bij Leipzig

AUGSBURG (ANP) - Timo Werner heeft als clubtopscorer aller tijden afscheid genomen van RB Leipzig. De Duitse spits maakte beide doelpunten in de gewonnen uitwedstrijd tegen FC Augsburg (1-2) en voerde zijn totaal in dienst van Leipzig daarmee op naar 95 doelpunten. Met zijn eerste treffer van de wedstrijd kreeg Werner, die voor zo'n 50 miljoen euro overstapt naar Chelsea, het clubrecord in handen.

"Dat maakt me heel trots. Ik ga deze club en deze stad missen", zei de 24-jarige spits, die werd geboren in Stuttgart en daar ook doorbrak in het eerste elftal. In de afgelopen vier jaar maakte Werner in 159 wedstrijden 95 doelpunten en hij gaf veertig assists. "Ik ben blij dat we de competitie winnend hebben afgesloten. We hebben ons voor de Champions League gekwalificeerd en zo voor een mooi einde van het seizoen gezorgd", aldus de Duitse international.

Zonder Werner, die vanaf woensdag officieel speler van Chelsea is, gaat Leipzig in augustus de huidige editie van de Champions League uitspelen. De Duitse ploeg van trainer Julian Nagelsmann heeft zich geplaatst voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

18 minuten geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

39 minuten geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

57 minuten geleden
Panathinaikos bevestigt komst 79-voudig international De Vrij

ATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.

1 uur geleden
Gastland Mexico wint van Ecuador en houdt hoop op WK-stunt levend

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.

4 uur geleden
Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

11 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

13 uur geleden