Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Topschutter Kane wil Tottenham Hotspur verlaten'

'Topschutter Kane wil Tottenham Hotspur verlaten'

LONDEN (ANP) - Harry Kane wil volgens Engelse media deze zomer zijn club Tottenham Hotspur verlaten. De 27-jarige spits, aanvoerder van de nationale ploeg van Engeland, staat nog tot de zomer van 2024 onder contract bij de Spurs. Volgens Sky Sports wil Kane naar een club waarmee hij prijzen kan winnen. Manchester City, Manchester United en Chelsea zouden al contact hebben opgenomen met het management van Kane.

Kane speelt afgezien van enkele verhuurperiodes al zijn hele carrière voor de Spurs. Met 220 doelpunten staat hij op de tweede plaats van de topscorerslijst aller tijden van de Londense club. Alleen Jimmy Greaves maakte er meer (266 goals). Kane werd twee keer topscorer van de Premier League en kan deze week voor de derde keer de Gouden Schoen veroveren. Hij deelt nu de eerste plaats op de topscorerslijst met Mohamed Salah (Liverpool) met 22 treffers.

Tottenham Hotspur dreigt voor het tweede jaar op rij naast een ticket voor de Champions League te grijpen. Twee wedstrijden voor het einde van de competitie staan de Spurs op de zesde plaats, 5 punten achter Chelsea. In 2019 verloor Kane met zijn ploeg de finale van de Champions League van Liverpool.

Meer uit Voetbal

Oud-aanvoerder Real Madrid Carvajal tekent bij Getafe

GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.

8 uur geleden
De Jong blijft nog vier jaar directeur topvoetbal bij de KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.

8 uur geleden
PEC Zwolle ontslaat na acht speelronden trainer Van der Vegt

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.

9 uur geleden
Coach Seedorf geeft woensdag eerste training bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf geeft woensdag zijn eerste training bij Corinthians, de Braziliaanse voetbalclub die de oud-international van Oranje heeft aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Hij geeft die dag ook zijn eerste persconferentie, meldt de club uit São Paulo.

9 uur geleden
Botman kan met treffer forse nederlaag Newcastle niet voorkomen

COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.

20 uur geleden
Fitte De Ligt met United naar uitduel met Atlético Madrid

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.

23 uur geleden
Trainer Bosz rekent op intense uitwedstrijd voor PSV in Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.

1 dag geleden