Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Topschutter Kane wil Tottenham Hotspur verlaten'

'Topschutter Kane wil Tottenham Hotspur verlaten'

LONDEN (ANP) - Harry Kane wil volgens Engelse media deze zomer zijn club Tottenham Hotspur verlaten. De 27-jarige spits, aanvoerder van de nationale ploeg van Engeland, staat nog tot de zomer van 2024 onder contract bij de Spurs. Volgens Sky Sports wil Kane naar een club waarmee hij prijzen kan winnen. Manchester City, Manchester United en Chelsea zouden al contact hebben opgenomen met het management van Kane.

Kane speelt afgezien van enkele verhuurperiodes al zijn hele carrière voor de Spurs. Met 220 doelpunten staat hij op de tweede plaats van de topscorerslijst aller tijden van de Londense club. Alleen Jimmy Greaves maakte er meer (266 goals). Kane werd twee keer topscorer van de Premier League en kan deze week voor de derde keer de Gouden Schoen veroveren. Hij deelt nu de eerste plaats op de topscorerslijst met Mohamed Salah (Liverpool) met 22 treffers.

Tottenham Hotspur dreigt voor het tweede jaar op rij naast een ticket voor de Champions League te grijpen. Twee wedstrijden voor het einde van de competitie staan de Spurs op de zesde plaats, 5 punten achter Chelsea. In 2019 verloor Kane met zijn ploeg de finale van de Champions League van Liverpool.

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

2 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

3 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

3 uur geleden
Spanje en Argentinië spelen tweede editie 'Finalissima' in Qatar

NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.

4 uur geleden
Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

5 uur geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

9 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

10 uur geleden