Topschutter Dessers met zijn hoofd weer bij Heracles
TILBURG (ANP) - Cyriel Dessers heeft de knop snel omgezet. De goaltjesdief van Heracles Almelo zag een mooie transfer naar een buitenlandse club op het laatste moment stranden, maar van die teleurstelling was zondag in het duel met Willem II niets te merken. "Het zat weer goed in mijn hoofd", zei de Belg op FOX Sports na de wedstrijd die de Tilburgers met 1-0 wonnen.
"Ik heb geleerd in het voetbal niet te veel terug te kijken en vooral vooruit te kijken en dat is in dit geval een hele goede les. Het is te hopen dat zo'n kans zich nog eens voor doet. Als ik goede wedstrijden blijf spelen, dan kan ik misschien deze zomer een mooie stap maken", aldus de Belg, die tegen Willem II niet scoorde en op 12 treffers blijft staan, één minder dan topscorer Myron Boadu van AZ.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
21 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
43 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
46 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
1 uur geledenGENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.
2 uur geleden