Topschutter Dessers met zijn hoofd weer bij Heracles
TILBURG (ANP) - Cyriel Dessers heeft de knop snel omgezet. De goaltjesdief van Heracles Almelo zag een mooie transfer naar een buitenlandse club op het laatste moment stranden, maar van die teleurstelling was zondag in het duel met Willem II niets te merken. "Het zat weer goed in mijn hoofd", zei de Belg op FOX Sports na de wedstrijd die de Tilburgers met 1-0 wonnen.
"Ik heb geleerd in het voetbal niet te veel terug te kijken en vooral vooruit te kijken en dat is in dit geval een hele goede les. Het is te hopen dat zo'n kans zich nog eens voor doet. Als ik goede wedstrijden blijf spelen, dan kan ik misschien deze zomer een mooie stap maken", aldus de Belg, die tegen Willem II niet scoorde en op 12 treffers blijft staan, één minder dan topscorer Myron Boadu van AZ.
Meer uit Voetbal
EDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
58 minuten geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
5 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
1 dag geleden