Topschutter Dessers met zijn hoofd weer bij Heracles
TILBURG (ANP) - Cyriel Dessers heeft de knop snel omgezet. De goaltjesdief van Heracles Almelo zag een mooie transfer naar een buitenlandse club op het laatste moment stranden, maar van die teleurstelling was zondag in het duel met Willem II niets te merken. "Het zat weer goed in mijn hoofd", zei de Belg op FOX Sports na de wedstrijd die de Tilburgers met 1-0 wonnen.
"Ik heb geleerd in het voetbal niet te veel terug te kijken en vooral vooruit te kijken en dat is in dit geval een hele goede les. Het is te hopen dat zo'n kans zich nog eens voor doet. Als ik goede wedstrijden blijf spelen, dan kan ik misschien deze zomer een mooie stap maken", aldus de Belg, die tegen Willem II niet scoorde en op 12 treffers blijft staan, één minder dan topscorer Myron Boadu van AZ.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
8 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
9 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
10 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
13 uur geleden