Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toppmöller nieuwe trainer Eintracht Frankfurt

Toppmöller nieuwe trainer Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft Dino Toppmöller aangesteld als nieuwe trainer. De 42-jarige oud-speler tekende een contract tot de zomer van 2026. Hij is de opvolger van de ontslagen Oliver Glasner. De vader van de nieuwe coach, Klaus Toppmöller, was tussen 1993 en 1994 ook trainer van Eintracht.

Dino Toppmöller, die de laatste jaren assistent-coach bij Bayern München was, speelde tussen 2002 en 2003 in Frankfurt. "Door mijn verleden heb ik altijd een speciale band gehad met Eintracht Frankfurt en heb ik de club altijd gevolgd", verklaarde de nieuwe trainer. "De ontwikkeling van Frankfurt in de afgelopen jaren is indrukwekkend. Ik wil graag deze positieve ontwikkeling voortzetten met staf, spelers en iedereen bij de club."

Voor Toppmöller is het de eerste keer dat hij eindverantwoordelijk is op het hoogste niveau in Duitsland, maar dat is voor Eintracht-directeur Markus Krösche geen probleem. "Het was slechts een kwestie van tijd voordat hij hoofdtrainer werd in de Bundesliga. We zijn blij dat we hem hebben kunnen vastleggen, met zijn expertise, zijn diepgaande kennis van voetbal en zijn sociale vaardigheden. De afgelopen jaren heeft hij in verschillende functies waardevolle ervaring kunnen opdoen en successen kunnen vieren", aldus Krösche.

Toppmöller was tussen 2016 en 2019 succesvol als coach van F91 Dudelange in Luxemburg. Hij won met de club drie keer de landstitel en twee keer de beker. De laatste jaren was hij assistent van Julian Nagelsmann bij RB Leipzig en Bayern München. Na het ontslag bij Bayern van Nagelsmann in maart werd eveneens afscheid genomen van Toppmöller.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

5 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

8 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

10 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

11 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

16 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

16 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

16 uur geleden