Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toppmöller nieuwe trainer Eintracht Frankfurt

Toppmöller nieuwe trainer Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft Dino Toppmöller aangesteld als nieuwe trainer. De 42-jarige oud-speler tekende een contract tot de zomer van 2026. Hij is de opvolger van de ontslagen Oliver Glasner. De vader van de nieuwe coach, Klaus Toppmöller, was tussen 1993 en 1994 ook trainer van Eintracht.

Dino Toppmöller, die de laatste jaren assistent-coach bij Bayern München was, speelde tussen 2002 en 2003 in Frankfurt. "Door mijn verleden heb ik altijd een speciale band gehad met Eintracht Frankfurt en heb ik de club altijd gevolgd", verklaarde de nieuwe trainer. "De ontwikkeling van Frankfurt in de afgelopen jaren is indrukwekkend. Ik wil graag deze positieve ontwikkeling voortzetten met staf, spelers en iedereen bij de club."

Voor Toppmöller is het de eerste keer dat hij eindverantwoordelijk is op het hoogste niveau in Duitsland, maar dat is voor Eintracht-directeur Markus Krösche geen probleem. "Het was slechts een kwestie van tijd voordat hij hoofdtrainer werd in de Bundesliga. We zijn blij dat we hem hebben kunnen vastleggen, met zijn expertise, zijn diepgaande kennis van voetbal en zijn sociale vaardigheden. De afgelopen jaren heeft hij in verschillende functies waardevolle ervaring kunnen opdoen en successen kunnen vieren", aldus Krösche.

Toppmöller was tussen 2016 en 2019 succesvol als coach van F91 Dudelange in Luxemburg. Hij won met de club drie keer de landstitel en twee keer de beker. De laatste jaren was hij assistent van Julian Nagelsmann bij RB Leipzig en Bayern München. Na het ontslag bij Bayern van Nagelsmann in maart werd eveneens afscheid genomen van Toppmöller.

Meer uit Voetbal

Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

43 minuten geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

1 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

5 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

8 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

20 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

20 uur geleden